Prodej komerčního prostoru (obchodní), Jeneč

12 950 000 czk / za nemovitost
Cena uvedena včetně právního servisu a odměny RK.

Prodej obchodního prostoru, 327 m2, Jeneč

Sháníte zázemí pro vaší rozvíjející se firmu nebo nemovitost k bytové výstavbě s výbornou dostupností do Prahy? Přijďte se podívat do obchodních prostor s výměrou 327m2 v obci Jeneč v lokalitě Praha – západ. Více jak dvacet let zde fungovala velmi dobře zaběhnutá firma, pro kterou jsou již tyto prostory malé. Nemovitost je určena k částečné rekonstrukci. V tuto chvíli se nemovitost vyklízí, do konce srpna budou všechny prostory prázdné.
Nemovitost se dá využít k podnikatelským účelům nebo také k výstavbě bytových jednotek. K nemovitosti patří parkování vedle objektu pro 6 parkovacích stání. Pokud přemýšlíte o výstavbě například třech bytových jednotek, parkování máte vyřešeno.
Prostory disponují prodejnou, velkou místností, dvěma kancelářemi, dílnou, koupelnou s WC, sklepem, půdou, kuchyní, sklady a zastřešeným dvorkem pro úložný materiál. Celý objekt je průchozí. Do nemovitosti se dá vejít třemi vstupy a vjezdem přes vrata. Elektřina je v prostorách částečně nová.
Obec Jeneč je žádanou lokalitou díky své poloze s velmi dobrou občanskou vybaveností. Autobusovým spojením se dostanete přímo na metro B Zličín, na metro A Hradčanskou. Můžete také využít vlakové spojení do centra Prahy. Prohlídky jsou plánované od 1.9 nebo případně dle domluvy i dříve.
Číslo zakázky: 218-NP04793
Město: Jeneč
Ulice: Bří. Nováků
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Plocha pozemku: 327 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 6
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Andrea Richtárová

Richtárová Andrea


 
Tel. na makléře:
+420 776 017 991

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?