Prodej komerčního prostoru (obchodní), 402 m2, Kvasice

8 500 000 czk / za nemovitost
Cena je konečná, včetně právního servisu a provize RK.

Prodej obchodního prostoru, 438 m2, Kvasice

Exklusivně nabízíme k prodeji nádherný, velký dům v prvorepublikovém duchu o celkové užitné ploše 438 m2 + sklep + garáže + půda pro komerční, či soukromé využití nebo skloubení obojího v Kvasicích u Kroměříže. Zastavěná plocha a nádvoří je 402 m2, k domu patří zahrada o velikosti 547 m2.

Nádherný multifunkční dům s prvorepublikovou atmosférou vhodný pro všestranné použití, jako např. administrativní budova, banka, pojišťovna, dětské volnočasové centrum, soukromá školka, jesle, Montessori, či Waldorfské rodinné centrum, komunitní centrum.
Dům do revoluce sloužil jako zdravotnické středisko a díky jeho vnitřnímu uspořádání je také pro tento účel vhodný, může zde být lékárna, praktický doktor, tak i specializované ordinace i laboratoře. Další využití také jako kompletní zubní klinika, od klasických zubních ordinací, ortodoncie, dentální hygiena, až po specializované laboratoře. Díky členitosti a variabilitě vnitřních prostor v prvorepublikovém duchu domu a možnosti využití zahrady k relaxaci lze využít jako psychosomatické, psychologické a psychiatrické terapeutické centrum. Třeba také jako doléčovací zařízení, nebo soukromý dům pro seniory.
Vzhledem k možnosti využití velkých sklepních prostor, lze využít i na restauraci, či vinárnu a cukrárnu. Zahradu lze využít pro letní venkovní restauraci.
Další možnosti komerčního využití: beauty studio, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, ostatní moderní zkrášlovací metody, vizážistka, masáže, atd.
Objekt je vhodný i pro někoho, kdo chce skloubit své podnikání s bydlením, spodní patro je možné využít pro komerční potřeby (vzorkovna, výrobna, ateliéry, kanceláře, zasedací místnost, atd…. a horní patro je možné využít pro bydlení.
Vzhledem k množství jednotlivých pokojů a možnosti vyžití také velké prostorné půdy pro bydlení , lze celý objekt využít jako ubytovnu, či penzion.
Doporučuji též pro investory jako bytový dům.
Dům je vhodný k celkové rekonstrukci.

Pro další informace a prohlídku domu mne neváhejte kontaktovat.
Hypotéku Vám rádi zařídíme.
Číslo zakázky: 020-NP06964
Město: Kvasice
Ulice: Horní
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 402 m2
Plocha pozemku: 949 m2
Zastavěná plocha: 402 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 5
Topení: Lokální - plynové, Jiné
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kateřina Badjie Wagnerová

Badjie Wagnerová Kateřina


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 082

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?