Prodej komerčního prostoru (obchodní), 1743 m2, Litovel

27 500 000 czk / za nemovitost

Prodej obchodního prostoru, 1743 m2, Litovel

Objekt se nachází na hlavní třídě města Litovel na ulici Palackého.
Jedná se o rozsáhlý prodejní komplex sestávající z dvojice bezbariérových prodejen 530 m2 a 110 m2, 12 vlastních parkovacích míst, luxusního apartmánu o velikosti 128 m2 a samostatné dvou-garáže 98 m2 s možností přebudování k bydlení.
Vstup do prodejen s velkými výlohami je přímo z hlavní ulice Palackého, kde jsou přímo před prodejnou parkovací místa zbudovaná obcí. Zásobování prodejen je pak ze zadní části objektu s příjezdem přes vlastní most z ulice Čihadlo, kde jsou soukromá parkovací místa nabízející kapacitu pro 10 -12 vozidel.
Druhé nadzemní patro objektu nabízí samostatné části kanceláří, nachází se zde také půdní prostory pro možnost rozšíření například dalších kanceláří, zbudování restaurace, či bytovou potřebu dle individuálního záměru budoucího vlastníka.
Celý objekt je systematicky propojen k maximálnímu využití provozu. Vytápění objektu s obchodními prostorami je zajištěno samostatným plynovým kotlem jak pro vrchní, tak spodní patro. Apartmán má pak vlastní plynový kotel. Budova je napojena na veškeré veřejné sítě, včetně vodovodního řádu a kanalizace.
Dům je možné v rámci územního plánování změnit na bytový a zbudovat například v celém horním poschodí bytové jednotky. Dále je možnost dokoupit 223/1, 226/2 a 224/3 v ploše stabilizované a návrhové SO.2, vedené v plánu jako plocha smíšená, obytná městská, tudíž je zde možnost realizování nových staveb pro bydlení.

Plochy smíšené obytné ostatní (SO.2)
Stabilizované plochy:
• Smíšené plochy v zástavbě města a místních částí mimo jádrové území.
Navrhované plochy:
• Navrhovány jsou plochy vseverní části města – Novosady, dále Pavlínka, východně ulice Palackého, plochy jihozápadně Chořelic, Nasobůrky. Dále plochy v místních částech Myslechovice a Rozvadovice.
Podmínky pro využití plochy:
Smíšené plochy obytné ostatní jsou plochami polyfunkčními pro situování obytné zástavby, převážně komerčního občanského vybavení, nezávadných menších provozoven výroby, skladování a služeb, veřejných prostranství atd.
Přípustné využití – bydlení, objekty rodinné rekreace (chalupaření), malé obchodní provozovny, provozovny drobné výroby a skladování, nevýrobní služby a zařízení administrativy, nezbytné stavby pro dopravu a technickou vybavenost.
Podmínečně přípustné - některé občanské vybavení (např. prodejny stavebnin a prodejny pro kutily, ubytovací zařízení, restaurace, stravování).
Číslo zakázky: 268-NP01473
Město: Litovel
Ulice: Palackého
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 1743 m2
Plocha pozemku: 1955 m2
Zastavěná plocha: 1743 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 12
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Bartoš

Bartoš Petr


 
Tel. na makléře:
+420 604 789 756

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?