Prodej komerčního prostoru (výrobní), 659 m2, Mělnické Vtelno

4 999 000 czk / za nemovitost

Prodej výrobního prostoru, 100 m2, Mělnické Vtelno

Nabízíme nemovitost s širokou možností využití. Kromě rodinného bydlení umožňuje využití výrobní haly pro strojní kovovýrobu nebo pro dřevovýrobu. Dům lze použít též jako ideální obchodní nebo skladový prostor. Všechny detailní informace najdete na webové stránce: RDMelnickeVtelno.cz

Kamenný dům, je bývalou kovárnou, více než 200 let trvající tradicí. Průjezd stodolou vede do vnitřního dvora, vedle je obytná část s verandou. Byt obsahuje tři místnosti s příslušenstvím. Velká strojní dílna, dříve kovárna má hlavní vstup z ulice. K dílně patří čtvrtá obytná místnost s předpokojem v patře. Část dílny je podsklepená, sklep je klenutý, suchý. Dílna je vybavená základními kovoobráběcími stroji. Vlevo je bývalý chlév s nadzemním špejcharem a garáže pro osobní auto. Pravá část objektu je zděná kůlna s úložným prostorem, který má v přízemí menší skladový prostor se samostatným vchodem a větší montážní prostor s velkými prosklenými posuvnými vraty.
Obytná část je vytápěna el. akumulačními kamny (4 a 8 kW). Dílna je vytápěna kamny na dřevěná polena. Objekt je připojený na obecní vodovod a současně má vlastní studnu s pitnou vodou. Pro zavlažování zahrady je k dispozici 5m3 podzemní nádrž dešťové vody vybavená ukazatelem hladiny, ponorným čerpadlem a regulačním tlakoměrem.
Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Vřele doporučujeme prohlídku. Z důvodu, že stav objektu je původní, do inzerce nebyl vyhotoven PENB, proto je tato nemovitost v souladu s platným zákonem zařazena do energetické třídy G.
Díky poloze obce, která leží v dosahu Prahy (50 km), Mladé Boleslavi (22 km) a Mělníka (20 km) se jedná o vyhledávanou a žádanou lokalitou.
Koupi nemovitosti lze financovat z hypotečního úvěru, s vyřízením Vám rádi pomůžeme.
Číslo zakázky: 205-NP08233
Město: Mělnické Vtelno
Ulice: Hlavní
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 659 m2
Plocha pozemku: 1127 m2
Zastavěná plocha: 659 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Výrobní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 2
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Veronika Váňová

Váňová Veronika


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 996

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?