Prodej komerčního prostoru (obchodní), 58 m2, Praha 10 - Malešice

10 350 000 czk / za nemovitost

Prodej obchodního prostoru, 88 m2, Praha

Jste člověk, který je rád v provozu a vede svůj podnik, či jste spíše investor a hledáte další nemovitosti do portfolia se zajímavým výnosem?
To by se Vám pak mohla zalíbit tato nová nabídka obchodního prostoru na prodej.

Nově Vám nabízím zavedený salón krásy s veškerým vybavením tak, abyste po nákupu mohli ihned podnikat a nebo nemovitost pronajmout za vyšší nájemné díky kompletnímu vybavení.
Ovšem nic Vám nebrání si zde vybudovat jiný podnik nebo nabízet prostory prázdné. Po domluvě je možné nemovitost kompletně vyklidit.

Jedná se o obchodní prostory, které se aktuálně využívají jako salón krásy. V současné době nabízí tyto služby - kadeřnictví, manikúra, pedikúra, masáže, kosmetické služby apod.
Tato nemovitost Vám však nabízí širokou škálu využití i mimo služby výše uvedené, kromě stravovacích služeb, na ty nemovitosti není zkolaudována a není možnost je tak ani rekoloudovat na stravovací zařízení.

Obchodní prostory se nachází na správném místě tak, aby jste mohli lákat Vaše nové klienty, popřípadě Vaši noví nájemníci.
Nachází se totiž v bytovém komplexu novostaveb v pražských Malešicích tam, kde denně prochází velká hojnost lidí, kteří tam bydlí a zároveň lidí, které tam přijíždí za účelem využití služeb, které jsou v těsné blízkostí jako jsou restaurace, kavárny, lékárna, drogerie, potraviny ( LIDL ), Poliklinika Malešice nebo Česká pošta.

Místo je dobré i z hlediska dopravní dostupnosti, pouze 100 metrů od nemovitosti je autobusová zastávka Poliklinika Malešice nebo 2 minuty chůze zastávka Plaňanská, ze které jste na metru Želivského za 5 minut.

Prostory jsou ve výborném stavu (na úrovni novostavby), jsou vybaveny velice nadstandardním vybavením, mají vlastní zázemí se sprchou a WC, jsou hlídané bezpečnostním a kamerovým systémem a mají velké prosklené výlohy, které jsou aktuálně polepené reklamou salónu. Prostor je rozdělen do dvou pater, přízemí 58 m2 a patro 30 m2.
Vstup je umožněn ze dvou stran.

Neváhejte vyzkoušet virtuální prohlídku, kterou jsme v této nemovitosti vypracovali a zároveň se můžete podívat i na půdorysy, které jsou obsahem fotografií. Nebo mě rovnou neváhejte kontaktovat a můžeme domluvit prohlídku a podrobnosti probrat osobně.
Číslo zakázky: 262-NP00291
Město: Praha 10 - Malešice
Ulice: Nad úžlabinou
Počet nadzemních podlaží objektu: 20
Celková plocha: 58 m2
Plocha pozemku: 58 m2
Zastavěná plocha: 58 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Vladyslav Andel

Andel Vladyslav


 
Tel. na makléře:
+420 773 004 202

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?