Prodej komerčního prostoru (obchodní), 257 m2, Praha 5 - Smíchov

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej obchodního prostoru, 257 m2, Praha

K prodeji komerční prostor o výměře 257 m2 ve stavu "shell&core" v přízemí bytového domu na Smíchově.
Rezidence Byty Valentinka je nový developerský projekt na Smíchově, který spojuje v sobě vše potřebné pro dynamický život v centru města a vysoký standard vybavení.

Komerční jednotka se rozkládá ve dvou úrovních o celkové výměře 257 m2 a nachází se v přízemí a 1. podzemním podlaží domu se vstupem z ulice Na Valentince.

Rezidence Valentinka se nachází v klidné části Smíchova, jen několik desítek metrů od Vltavy naproti Vyšehradu, v blízkosti několika parků a sadů. Pohodlný přístup do centra města zajistí tramvajové a autobusové linky, jejichž zastávky jsou doslova pár kroků od rezidence, stejně jako stanice metra. Pokud byste chtěli vyrazit někam dál, nádraží Praha Smíchov je jen několik minut chůze daleko.

V blízkosti rezidence Valentinka najdete veškerou potřebnou infrastrukturu včetně lékařských klinik, základních i středních škol, obřího nákupního centra, fitness center či multikin. Ani milovníci dobrého jídla nepřijdou zkrátka. V nejbližším okolí najdete širokou nabídku restaurací, která uspokojí každého milovníka špičkové světové i české kuchyně.

Život v rezidenci Valentinka si zamilujete. Klidná část Smíchova vám umožní vyjít si na procházku do parku, nebo vyrazit do víru velkoměsta. Díky jejímu umístění v jedné z nejžádanějších částí Prahy nabízí Valentinka nejen pohodlí a soukromí, ale představuje také zajímavou investiční příležitost.
Číslo zakázky: 205-NP08505
Město: Praha 5 - Smíchov
Ulice: Na Valentince
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 7
Celková plocha: 257 m2
Zastavěná plocha: 257 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Parkování: 1
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dina Marečková

Marečková Dina


 
Tel. na makléře:
+420 775 775 895

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?