Prodej komerčního prostoru (obchodní), Praha 7 - Holešovice

9 450 000 czk / za nemovitost
Kupující neplatí provizi RK, cena je vč. provize RK a právního servisu.

Prodej obchodního prostoru, 230 m2, Praha

Vynikající investiční příležitost a místo pro podnikání a bydlení v podobě prodeje nebytového prostoru s venkovním přímým vstupem z ulice a oknem, a druhým vstupem ze suterénu domu, o celkové výměře 230,38 m2 s příslušenstvím, za skvělou cenu 41.019,- Kč/m2 plochy, který se skládá z užitného prostoru v 1. nadzemním podlaží o výměře 89,73 m2 a užitného prostou o výměře 140,65 m2, který se nachází v 1. podzemním podlaží domu.

V 1. NP bývalého nočního klubu se nachází centrální volný prostor, na který navazuje chodba s příručními sklady, oddělenými WC a dvěma místnostmi s vanou a sprchovým koutem. Točitým dřevěným schodištěm se sejde do suterénní části, která je rozdělena spojovacími chodbami a dřevotřískovými stěnami na několik místností. V suterénu lze využít i stávající rozvody studené a teplé vody, odpadů a centrálního vytápění, čímž lze zajistit sucho a celkově příznivé klima v celých spodních prostorech.

Prostor je aktuálně vybavený a zařízený podle fotografií a jeho budoucí využití je velmi široké. Může zde pokračovat noční klub, bar, nebo denní bar, kavárna, cukrárna, vinárna se s klením prostorem, případně zážitková gastronomie studené i teplé kuchyně. Dále se prostory mohou přeměnit v jakoukoliv prodejnu, opravnu, nebo výdejnu internetového obchodu se skladovým zázemím. Ve svatební, krejčovský, masážní nebo kosmetický salon, sídlo firmy, kancelářské a prezentační prostory, atd.

Nebytový prostor se nachází v přízemí a suterénu cihlového domu původní činžovní zástavby v ulici Jankovcova, nedaleko křižovatky ul. Dělnická a Libeňského mostu, s vynikající dostupností do centra Prahy a na metro C. V okolí je velké množství kancelářský budov i rezidenční nové i původní bytové zástavby.

Na půdorysu jsou červeně označené nebytové prostory. Podrobnější informace a termín prohlídky lze získat a sjednat u makléře zakázky.
Číslo zakázky: 205-NP07718
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Jankovcova
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Plocha pozemku: 288 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Ústřední - dálkové
Doprava: MHD
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Veselý

Veselý Petr


 
Tel. na makléře:
+420 733 678 220

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?