Prodej komerčního prostoru (obchodní), Praha 7 - Holešovice

5 500 000 czk / za nemovitost
Kupující neplatí provizi RK, cena je vč. provize RK a právního servisu.
Prodej komerčního prostoru (obchodní), Praha 7 - Holešovice G

Prodej obchodního prostoru, 66 m2, Praha

Prodej nebytového prostoru o celkové výměře užitné plochy 65,85 m2, aktuálně využívaný prosperujícím kadeřnictvím s měsíčním nájmem ve výši 20.000,- Kč (plus zálohové poplatky, elektřina je převedena na nájemce), s přímým venkovním vstupem z ulice a oknem do ulice, plus druhým vstupem ve střední části jednotky z chodby domu, který se nachází v přízemí cihlového domu původní činžovní zástavby v ulici Jankovcova, nedaleko křižovatky ul. Dělnická a Libeňského mostu, s vynikající dostupností na metro C a dále do centra Prahy. V okolí je velké množství kancelářský budov i rezidenční nové i původní bytové zástavby.

Nebytový prostor je vhodný pro poskytování služeb, prodejnu nebo opravnu, administrativní a kancelářské účely, potraviny, výdejnu e-shopu, gastronomické zážitky (lze studená i teplá kuchyně (odvětrání komínem), kavárnu, cukrárnu, apod., a skládá se z přední části 30 m2, zadního odděleného prostoru 16 m2, menší kuchyňky 4 m2, koupelny 3 m2 s umyvadlem a sprchovým koutem, samostatného WC 2 m2, chodby 5 m2 a balkonu 2 m2. Všechny uvedené výměry, kromě celkové plochy 65,85 m2, jsou přibližné. Fotografie neodpovídají aktuálnímu stavu a budou v nejbližší době vyměněny.

Na půdorysu je jednotka vyznačena v levé části žlutě, červeně je pak ohraničený sousední nebytový prostor, který je možné zakoupit v souběžné prodejní nabídce buď samostatně, případně společně, oba nebytové prostory mají shodné majitele. Vynikající investiční příležitost, nebo místo pro podnikání. Podrobnější informace a termín prohlídky, lze získat a sjednat u makléře zakázky.
Číslo zakázky: 205-NP07944
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Jankovcova
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Plocha pozemku: 288 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - elektrické
Doprava: MHD
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano (2 m2)
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Veselý

Veselý Petr
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 733 678 220

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?