Prodej komerčního prostoru (obchodní), Praha 7 - Holešovice

6 950 000 czk / za nemovitost
Kupující neplatí provizi RK, cena je vč. provize RK a právního servisu.

Prodej obchodního prostoru, 136 m2, Praha

Prodej unikátní možnosti v propojení podnikání s bydlením, o celkové výměře 136,37 m2 nebytového prostoru s příslušenstvím, za skvělou cenu 50.964,- Kč/m2 plochy, který se nachází v přízemí a suterénu cihlového domu původní činžovní zástavby v ulici Jankovcova, nedaleko křižovatky ul. Dělnická a Libeňského mostu, s vynikající dostupností na metro C a do centra Prahy.

Podnikání zajistí obchodní prostor o výměře 89,73 m2, který se nachází v přízemí bývalého nočního klubu, kde je centrální prostorná část se vstupem z ulice a oknem, na který navazuje chodba s příručními sklady, oddělenými WC a dvěma místnostmi (lze využít jako součást bytu, kanceláře, apod.) s vanou a sprchovým koutem. Točitým dřevěným schodištěm se sejde do suterénní části, kde se nachází 3 místnosti a chodba.

K bydlení lze využít suterén mezonetového prostoru 46,64 m2 s okny a možností výstupu do dvora, společně s horní částí dvou místností v přízemí s okny do dvora.

V 1. NP bývalého nočního klubu se nachází centrální volný prostor, na který navazuje chodba s příručními sklady, oddělenými WC a dvěma místnostmi (bytem, kancelářemi) s vanou a sprchovým koutem. Točitým dřevěným schodištěm se sejde do suterénní části, kde se nachází 3 místnosti a chodba.

Prostor je aktuálně vybavený a zařízený podle fotografií a jeho budoucí využití je velmi široké. Může zde pokračovat noční klub, bar, nebo denní bar, kavárna, cukrárna, případně zážitková gastronomie studené i teplé kuchyně. Dále se prostory mohou přeměnit v jakoukoliv prodejnu, opravnu, nebo výdejnu internetového obchodu se skladovým zázemím. Ve svatební, krejčovský, masážní nebo kosmetický salon, sídlo firmy, kancelářské a prezentační prostory, atd.

V okolí je velké množství kancelářský budov i rezidenční nové i původní bytové zástavby. Na 3. fotografii je základní půdorys. Podrobnější informace, a termín prohlídky, lze získat a sjednat u makléře zakázky.
Číslo zakázky: 205-NP08435
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Jankovcova
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Plocha pozemku: 288 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: F
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon
Topení: Ústřední - dálkové
Doprava: MHD
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Veselý

Veselý Petr


 
Tel. na makléře:
+420 733 678 220

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?