Pronájem komerčního prostoru (obchodní), 276 m2, Poděbrady

19 000 czk / za měsíc
+ poplatky 3472 ,- Kč

Pronájem obchodního prostoru, 90 m2, Poděbrady

Nabízíme vám k pronájmu multifunkční obchodní prostor v přízemí novostavby bytového domu v centru lázeňského města Poděbrady.

Tento obchod má 90 m2 plochy, kterou si můžete po konzultaci s majitelem upravit podle vašich potřeb. Máte zde k dispozici zázemí s vybavenou kuchyňskou linkou, výlevkou a samostatným WC.

Podlahové a celkové vytápění je napojeno na plynový kotel. V hlavní místnosti se nachází veškeré připojení a dostatečný počet zásuvek na 220 W a pro vetší stroje je zde i přípojka na 380 W. Tento obchod je vhodný pro různé druhy podnikání, jako je prodej, služby nebo i lehká výroba. Veškeré spotřeby budou převedeny na nové nájemce.

Díky velkoformátovým oknům, která jsou orientována do centra Poděbrad, se vám lépe bude prezentovat svůj sortiment nebo reklamní slogany široké veřejnosti. Vaše okna jsou také dobře viditelná z hlavní ulice, která je často navštěvovaná návštěvníky i obyvateli Poděbrad.

Poděbrady je známé jako lázeňské město s bohatou historií a kulturním životem. Podle [statistiky] z roku 2020 mělo město Poděbrady 14 629 obyvatel a 1 057 podnikatelských subjektů. To znamená, že máte k dispozici velký trh s potenciálními zákazníky a partnery. Navíc Poděbrady má výhodnou polohu nedaleko Prahy, což zvyšuje jeho atraktivitu pro návštěvníky i obyvatele.

Pronajměte si tento obchodní prostor a staňte se součástí prosperujícího města Poděbrady. Pokud máte zájem o tuto nabídku, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme více informací a domluvíme prohlídku.
Číslo zakázky: 020-NP07963
Město: Poděbrady
Ulice: Palackého
Číslo podlaží v domě: 1
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 276 m2
Zastavěná plocha: 276 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Obchodní
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Porner

Porner Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 736 264 827

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?