Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 430 m2, Praha 3 - Žižkov

98 900 czk / za měsíc
+ Energie přepsány na nájemce.
Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 430 m2, Praha 3 - Žižkov G

Pronájem prostoru kanceláří, 430 m2, Praha

Veškeré informace naleznete na www.kancelare-stitneho.cz

Nabízíme Vám k pronájmu samostatný komerční prostor po rozsáhlé kompletní rekonstrukci nacházející se v přízemí činžovního domu na pražském Žižkově. Celková užitná plocha prostor činí 430 m2. Dominantou objektu je velký prostor o velikosti 200 m2, na který navazuje menší prostor o velikosti 116 m2. Dále se zde nachází samostatné kanceláře o ploše 91 m2 v oddělené dispozici v přízemí hlavní budovy.

Oddělené kanceláře je možné využít jako zasedací místnosti, nebo kanceláře pro vedení společnosti. Variabilní řešení pro oddělené kanceláře jsou připraveny i v hlavních prostorách. K dispozici je parkování pro 2 až 4 automobily a venkovní relaxační plocha.

Objekt je vybaven kamerovým systémem se záznamem, zabezpečovacím systémem Jablotron, zámky na kód, bezpečnostními dveřmi a mřížemi. Na podlaze jsou převážně vysokozátěžové kobercové čtverce a koberce určené přímo pro kancelářské prostory. Koberce budou dodány pronajímatelem po upřesnění polohy podlahových zásuvek. Dvojitá podlaha umožňující posunout/umístit nové zásuvky nebo datové kabely dle potřeby nájemce -kombinace systému Legrand a Lindner.

Pro internet je více možností, a to například optickým kabelem Fiber, UPC, Wifi – připravený kabel na střechu, Cetin v jednání. Vše svedené do centrálního switche – rozvod kabelů pod zdvojenou podlahou a wifi AP, v oddělených kancelářích: přívod přes centrální switche do lokálního switche sloužící jako AP s možností vysazení síťových zdířek prakticky u všech zásuvek. V serverovně k dispozici volné pozice v 19
Číslo zakázky: 205-NP06441
Město: Praha 3 - Žižkov
Ulice: Štítného
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 430 m2
Plocha pozemku: 584 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Kanceláře
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 2
Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jakub Žižka

Žižka Jakub
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 603 408 239

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?