Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 699 m2, Praha 5 - Třebonice

174 950 czk / za měsíc
250 ,- Kč za m2 + poplatky
Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 699 m2, Praha 5 - Třebonice C

Pronájem prostoru kanceláří, 699 m2, Praha

Nabízíme Vám k pronájmu prostorné kancelářské prostory o celkové užitné ploše 699,8 m2, které budou volné k dispozici od ledna 2022. Prostory se nachází ve 2. NP budovy hypermarketu Globus Praha - Zličín.

Kanceláře mají samostatný vstup z parkoviště-vstup je vybaven čtečkou na přístupovou kartu. Za vstupem se nachází schodiště vedoucí do kancelářských prostor. Zde se nachází několik menších místností, větší místnosti (open space) a několik zasedacích místností. Dále je zde soukromá denní místnost s kuchyňkou a samostatné sociální zařízení. Kanceláře jsou přístupné pouze po schodišti.
Kanceláře jsou vybaveny podhledovými klimatizačními jednotkami a ústředním topením. Na oknech jsou venkovní rolety. Prostory prošly rekonstrukcí v roce 2015. Na podlahách v kancelářích se nachází zátěžový koberec. Na chodbách pak linoleum. Podhledy jsou minerální kazetové.

Prostory se pronajímají bez nábytku kromě vybavení kuchyně - v kuchyni zůstane vestavěná kuchyň s myčkou a lednicí s mrazákem včetně elektrické varné desky a digestoře. K dispozici jsou také stoly a židle.
Reprezentativní recepce s prostornou vstupní halou zůstává kompletní včetně nábytku. Parkování je možné v podzemních garážích anebo je k dispozici i venkovní parkování. Ostraha 24/7.

Velmi dobrá dopravní dostupnost. V blízkosti (pěšky 5 min) se nachází konečná stanice metra B, stanice příměstských autobusů, nákupní zóny. Areál s nabízenými kancelářemi je situován v blízkosti dopravního napojení na D0, D5, D6 a D7.

Cena je 250,- Kč za m2.
Číslo zakázky: 218-NP04336
Město: Praha 5 - Třebonice
Ulice: Sárská
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 699 m2
Typ nemovitosti: Komerční prostory
Druh prostor: Kanceláře
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Parkování: 30
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Elena Artamonova

Artamonova Elena
RE/MAX Anděl
Ostrovského
15000 Praha 5 - Smíchov
Tel. na makléře:
+420 777 989 704

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?