Prodej malého objektu, 13 m2, Brno

589 000 czk / za nemovitost
cena včetně právního servisu, u této nabídky nehradíte provizi

Prodej garážového stání, 13 m2, Brno

Chcete mít komfort bezproblémového parkování blízko místa, kde bydlíte anebo rovnou ve Vašem bytovém domě? Případně hledáte zajímavou investiční příležitost? Potom neváhejte a využijte možnost koupě garážového stání č. 83 v Brně – Líšni, v rozsáhlém bytovém komplexu na ulici Sedláčkova.

Garážové stání se nachází v přízemí samostatné budovy, která přímo sousedí s bytovými domy. Vjezd do společné garáže je přes vrata na dálkové ovládání, případně je možný vstup přes dveře. Parkovací stání má rozměry 2,6 m x 5,3 m, výška vjezdu je pak 2,85 m. Budova je odvětrávaná (speciální okna s lamelami). V září 2022 byl instalován kamerový systém.

Měsíční poplatky jsou ve výši cca 250 Kč (elektřina, údržba, úklid). Obvyklá cena pronájmu garážového stání v této lokalitě se pohybuje ve výši cca 2 000 Kč Kč/měsíc. Jedná se tak o zajímavou možnost uložení finančních prostředků a jejich dalšího zhodnocování.

V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost, supermarket BILLA, LIDL, fa Renault, Zetor a mnohé další. Zaujala Vás tato nabídka? Pak neváhejte a kontaktujte makléře.
Číslo zakázky: 077-NP05680
Město: Brno
Ulice: Sedláčkova
Celková plocha: 13 m2
Zastavěná plocha: 13 m2
Typ nemovitosti: Malé objekty, garáže
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Bodáková

Bodáková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 736 780 983

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?