Prodej malého objektu, 31 m2, Morašice

1 290 000 czk / za nemovitost

Prodej vinného sklepa, 31 m2, Morašice

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti nabízíme k prodeji vinný sklep s užitnou plochou 80m2 v obci Morašice.

V 1.NP najdeme vstupní halu s průchodem do samotného sklepa, který je klenutý - cihlový, délka sklepní chodby činí cca. 10metrů. V zadní části sklepa je nutné část klenutí dokončit. Ve vstupní hale je rovněž možné zbudovat WC (kanalizace a sanita je připravena) Ve 2.NP se nachází prostorný pokoj, s otopným kamny a posezením se vstupem na balkon.
Zastavěná plocha 31m2, užitná plocha 80m2 a ostatní plocha 92m2 . Sklep je napojený na obecní kanalizaci, vodovod i elektřinu.

Obec Morašice je krásná malebná vesnice, kterou najdete asi 20 km severovýchodně od Znojma. Na prostorné návsi se nachází všechny důležité budovy. Stojí zde kostel, v těsné blízkosti je budova obecního úřadu, která těsně sousedí s prodejnou Jednoty. Asi 100 metrů od obecního úřadu je budova kulturního domu pod jednou střechou s místním pohostinstvím. V obci je 130 domků, v nich žije 227 obyvatel. Každoročně se zde pořádá "Cesta za vínem". V nedaleké obci Horní Dunajovice najdete přehradu o rozloze 28 ha včetně překrásné pláže, ale i výborné podmínky pro rybolov a cyklostezka „VINAŘ“ - okruh 6 km vhodný pro kolečkové brusle, půjčovnu kol, vyjížďky na koních.

Bližší informace osobně nebo emailem. Rezervujte si prosím svůj čas prohlídky. Těším se na setkáníProdávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií
Číslo zakázky: 077-NP05199
Město: Morašice
Celková plocha: 31 m2
Zastavěná plocha: 31 m2
Plocha zahrady: 92 m2
Typ nemovitosti: Malé objekty, garáže
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Pličková

Pličková Dana


 
Tel. na makléře:
+420 603 201 623

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?