Prodej malého objektu, 13 m2, Praha 7 - Holešovice

990 000 czk / za nemovitost

Prodej garážového stání, 13 m2, Praha

Získat vlastní parkování v Holešovicích je nesnadná záležitost… Většinou se nenabízí v této oblíbené čtvrti ani garáž, ani parkovací stání.

Jedno zánovní garážové stání o velikosti 13 m2 teď můžete koupit. Má mimořádné parametry – nachází se pod novostavbou Vivus Argentinská v 1. podzemním podlaží, je neustále monitorováno kamerovým systémem napojeným na ostrahu objektu, samozřejmostí je elektrická požární signalizace, nouzové osvětlení včetně záložních zdrojů, systém detekce CO2 nebo osvětlení společných částí domu. Vjezd do garáží je zajištěn dálkovým ovladačem. Garáže se pravidelně čistí a je možné z nich vyjít východem 32C po schodišti nebo výtahem. Měsíční poplatek za služby je 560 Kč měsíčně.

Vjezd do podzemí je z ulice U Průhonu 1624/1a. Pouze pár set metrů je metro Nádraží Holešovice nebo vlaková zastávka Praha Holešovice. Autobus a tramvaj jsou ještě blíže. Netřeba zmiňovat výhody polohy parkování – na dosah ruky je mnoho kancelářských budov, veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace nebo kulturní vyžití.
Číslo zakázky: 023-NP06924
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: U průhonu
Celková plocha: 13 m2
Zastavěná plocha: 13 m2
Typ nemovitosti: Malé objekty, garáže
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Hašek

Hašek Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 601 381 719

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?