Pronájem malého objektu, 58 m2, Povrly

7 000 czk / za měsíc
cenové pdmínky jsou uvedeny uvnitř inzerátu, nájemce neplatí provizi RK

Pronájem garáže, 58 m2, Povrly

V obci Povrly v okrese Ústí nad Labem nabízíme k pronájmu novostavbu objektu o užitné ploše 58 m2, který může sloužit ke garážování osobních automobilů, dodávek nebo jako skladovací prostor. Objekt je také možné využít k provozování nehlučné výroby.

Byl postaven v roce 2022. Je opatřen vjezdovými vraty s integrovanými vstupními dveřmi. Výměra prostoru je 58 m2. Rozměry vjezdových vrat jsou 2,7 x2,7 m, výška stropu vnitřního prostoru je 3 metry.
Objekt je zateplený, strop s podhledy z protipožárních sádrokartonových příček. Podlaha je betonová. Hlídán je kamerovým systémem. Vrata do objektu, stejně tak vjezdová vrata do areálu se otevírají dálkovým ovladačem.

K dispozici je elektřina se zásuvkami 240 a 400 V. Osvětlení vnitřního prostoru LED osvětlovacími tělesy. Součástí pronájmu jsou další 2 parkovací místa v areálu mimo objekt.

Sociální zařízení (toaleta + umývárna) je ve vedlejší budově.

Cenové podmínky: měsíční nájemné činí 7 000,- Kč + záloha 500,- Kč na spotřebu vody + elektřina (účtuje se skutečná spotřeba na základě odečtu na podružném elektroměru). Vratná jistota (kauce) ve výši 2 měsíčních nájmů.

Obec leží přibližně na polovině cesty mezi městy Ústí nad Labem (10 km) a Děčín (15 km), pouze 100 metrů od silnice I. třídy vedoucí podél řeky Labe. K areálu vede asfaltová silnice. Areál je zabezpečen oplocením, vjezdová vrata areálu se otevírají dálkovým ovládáním. Povrly jsou bezpečnou obcí.

Ohledně bližších informací, případně sjednání termínu prohlídky kontaktujte makléře nabídky.
Číslo zakázky: 024-NP05708
Město: Povrly
Ulice: Labská
Celková plocha: 58 m2
Zastavěná plocha: 58 m2
Typ nemovitosti: Malé objekty, garáže
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Silnice
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kostovič

Kostovič Petr


 
Tel. na makléře:
+420 725 858 356

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?