Prodej nájemního domu, 550 m2, Strakonice

19 900 000 czk / za nemovitost
Prodej nájemního domu, 550 m2, Strakonice G

Prodej činžovního domu, 550 m2, Strakonice

Nabízím k prodeji klasicistní dům na Velkém náměstí č.p. 45. Je situován na výjimečném místě -hlavním strakonickém náměstí a nabízí mimořádnou příležitost k vlastnímu bydlení i podnikání nebo investici se zaručeným příjmem.

Pokud hledáte pouze investiční nemovitost- je připravený nájemce celé nemovitosti na dlouhodobý pronájem 5 let (s možnou opcí na dalších 5 let) s měsíčným nájemným 100 000,-Kč/měsíc.

V současné době je dům po celkové rekonstrukci, která probíhala v uplynulých letech. Dům byl využíván jak k podnikání: restaurace, pizzerie, kavárna, kancelář, tak i k bydlení: velký mezonetový podkrovní byt. Vchod je přímo z Velkého náměstí a druhý vchod je ze strany přilehlého parkoviště.

V 1. nadzemním podlaží je restaurace, stylový výčep, sklady, chodby a moderní sociální zařízení. Je zde vstup na rozlehlou terasu se stoly a slunečníky, možností příjemného posezení, stylového grilování a jedinečným výhledem na obrannou věž a další budovy hradu Strakonice.
Ve 2. nadzemním podlaží je plně vybavená velká kuchyně v nerezu- ještě s platnou zárukou na vybavení a spotřebiče, druhý výčep, pizzerie s posezením, sklad. Nábytek a zařízení restaurace, kuchyně a pizzerie jsou velice krátce používané.
Ve 3. nadzemním podlaží je samostatný ateliér - kancelář s kuchyňkou a sociálním zařízením. Dále velký, členitý, mezonetový byt s dominantou plně funkčních zděných krbových kamen, přiznanými trámy, výhledem na hrad a okolí. Jsou zpracovány návrhy na dokončení rekonstrukce bytu včetně vizualizace kuchyně a koupelny. Práce pozastaveny na případnou domluvu preferencí budoucího vlastníka. Tyto úpravy a kompletní dokončení jsou započteny v ceně nemovitosti.
Dům je podsklepený, v prostorných sklepech je zázemí pro personál restaurace a pizzerie, šatny, sociální zařízení, chladicí boxy, sklady pro nápoje a prostor pro přímé zásobování s vjezdovými vraty. Dále sklepní kóje pro byt a ateliér.
Celý dům je pečlivě udržován a připraven k okamžitému užívání.
Parkování je možné u domu na přilehlém parkovišti nebo na Velkém náměstí.

V případě zájmu o další informace jsem Vám vždy k dispozici na níže uvedených kontaktech.
Číslo zakázky: 085-NP08900
Město: Strakonice
Ulice: Velké náměstí
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 550 m2
Plocha pozemku: 475 m2
Zastavěná plocha: 196 m2
Typ nemovitosti: Nájemní domy
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Parkování: 3
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Luboš Janeček

Janeček Luboš
RE/MAX G8 Reality 8
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 608 124 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?