Prodej pozemku, 820 m2, Bečov nad Teplou

1 599 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 820 m2, Bečov nad Teplou

Pozemek p.č 1570/5 pro stavbu rodinného domu "RD01" o evidované výměře 820 m2 v blízkosti Karlových Varů a současně dobrým dosahem do Plzně.
Hledáte stavební pozemek pro stavbu rodinného domu a preferujete spíše klidné místo. Milujete kopcovitou krajinu, spoustu zeleně a lesů. Pak jste na správné adrese. Město Bečov nad Teplou se nachází v CHKO Slavkovský les. Má necelých 1000 obyvatel a po druhé světové válce stálo tak trochu bokem zájmu nových obyvatel. Po nuceném odsunu sudetských Němců se obec těžko vzpamatovávala a začala chátrat. Obrat k lepšímu trval dlouhá desetiletí, ale dnes na Vás čeká krásné a vyhledávané městečko. I díky jeho dominantě hradu a zámku Bečov, botanické zahradě, historickému centru sem každoročně zavítají turisté, milovníci zahrad i snoubenci, kteří se touží oddat na tomto romantickém místě. Dopravní obslužnost tu zajištují nejen autobusy, ale i pravidelné vlakové spoje do Karlových Varů. Jízda vlakem údolím řeky Teplé je sama o sobě zážitkem a než dojedete do Karlových Varů vzdálenost přibližně 25km, budete míjet krásné golfové hřiště v Cihelnách i vodní nádrž Březová, kterou si oblíbili zejména rybáři. Výletních míst je tu mnoho a tak nesmíme zapomenout na Mariánské Lázně, Klášter premonstrátů v Teplé, hradní město Loket a mnohé další. V obci je pošta, základní škola, obchody i restaurace.
Ale vraťme se k nabízeným pozemkům. Jsou dva v těsném sousedství. Pozemky se dají nabízet jednotlivě i sloučeně. Jeden má výměr 820 m2 a druhý 890 m2. K oběma vede přístupová cesta, kanalizace je v bezprostřední blízkosti, voda i elektřina taktéž. Pozemky mají svažitý sklon. K dispozici je schválená projektová dokumentace a předáme i kontakt na stavební dozor, který pro majitelku zajišťoval vše potřebné pro výstavbu.
Prohlédněte si ARCHITEKTONICKOU STUDII k nabízeným pozemkům. Dýchne na Vás klid a pohoda.

Výhody:
- schválená projektová dokumentace
- klidné romantické místo
- příroda a výletní místa, Bečov leží v srdci CHKO Slavkovský les
- vlak i autobus
- Karlovy Vary cca 25 km s dobrým vlakovým spojením, Plzeň cca 60 km
Číslo zakázky: 270-NP00293
Město: Bečov nad Teplou
Celková plocha: 820 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?