Prodej pozemku, 1180 m2, Beroun

7 950 000 czk / za nemovitost
Cena je včetně právního servisu a provize RK.

Prodej pozemku pro bydlení, 1180 m2, Beroun

Přímo v Berouně vám nabízíme pozemek pro stavbu jednoho rodinného domu. Pozemek s výhledem na Beroun, orientací na jihovýchod a připravenými sítěmi ke stavbě RD. V lokalitě poblíž budoucího parku Homolka.

Celková plocha pozemku je 1180 m2 (pozemek se skládá ze dvou samostatných pozemků), tedy dostatek prostoru pro krásnou zahradu a stavbu rodinného domu. Pozemek je svažitý, částečně oplocený a je orientován na jihovýchod, což zajišťuje dostatek sluníčka po celý rok. Stávající okolní výstavba je užívána k bydlení.
Dle územního a regulačního plánu je pozemek v ploše BI – bydlení individuální v rodinných domech – městské, které má jako hlavní funkci využití bydlení v rodinných domech (městského typu). Hladina zastavění je dána regulačním plánem, objemové a architektonické ztvárnění objektů bude řešeno s ohledem na kontext okolní zástavby. Koeficient zeleně je KZ=0,6 z výměry pozemku do 800 m2 a KZ=0,85 z části pozemku nad 800 m2. Blížší informace o vydaní Územně plánovací informaci a Regulačním plánu na vyžádání.
Pozemek je částečně zasíťovaný – je přivedena přípojka veřejného vodovodu a kanalizace na pozemek, elektro a plyn vede v přilehlém chodníku. Na vyžádání máme detailní informace o připojení od správců sítí plynu a elektro. S ČEZ distribuce je podepsána smlouva o připojení a napojení na elektro je v přípravě, u plynu jsou dány podmínky pro projekt RD. Bližší informace o možnosti zástavby a připojení na sítě vč. vyjádření správců těchto sítí poskytujeme na vyžádání.

Beroun je město uprostřed krásné přírody a s vynikající dostupností do Prahy. Město s kompletní občanskou vybaveností a zajišťující pohodlné bydlení. Pozemek je oplocen.
Umíme vám pomoci i s financováním, hypoteční úvěr vám vyřídíme zdarma.
Pro bližší informace o pozemku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 023-NP06836
Město: Beroun
Celková plocha: 1180 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lenka Medřická

Medřická Lenka


 
Tel. na makléře:
+420 605 280 807

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?