Prodej pozemku, 5829 m2, Biskupice

1 485 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právního servisu

Prodej pozemku pro bydlení, 5829 m2, Biskupice

Exkluzivně nabízím k prodeji rozsáhlý pozemek o celkové výměře 5829 m2 v obci Biskupice, k.ú. Biskupice u Jevíčka, okrese Svitavy.
Pozemky se nachází v klidném místě na jižním okraji obce v návaznosti na výstavbu rodinných domů nad částí obce Zálesí pod osadou Flintour.
Větší část z pozemků je vedena jako orná půda, pás jako trvalý travní porost a část jako ostatní plocha. Pozemky jsou zatravněné, přičemž na části pozemku se nachází ovocné stromy, takže pozemek může sloužit i jako zahrada. Část pozemku, zhruba o výměře 1600 m2, je dle platného ÚP, určena k zastavění, a na pozemku může být postaven rodinný dům. Z části určené k zastavění je krásný výhled do krajiny.
Na pozemky je přístup ze dvou stran, z jedné po zpevněné asfaltové silnici a z druhé po polní cestě, která navazuje na zpevněnou komunikaci. Na pozemky nejsou v současné době dotaženy inženýrské sítě, přičemž elektřina a vodovodní přípojka jsou v dosahu.
V obci Biskupice byly zahájeny pozemkové úpravy, kdy dochází ke zpřesnění hranic.
V obci Biskupice je částečná občanská vybavenost: MŠ, místní obchod a pošta. Jevíčko je vzdálené cca 4 km, ve kterém je větší občasná vybavenost: MŠ, ZŠ, ZUŠ, Gymnázium, obchody, sportovní vyžití apod.
Doporučuji všem, kteří shání pozemek k bydlení na krásném a klidném místě. Pozemky nejsou zatíženy žádnými omezeními. Pozemky jsou k prodeji pouze jako celek.
Číslo zakázky: 020-NP06545
Město: Biskupice
Celková plocha: 5829 m2
Zastavěná plocha: 1600 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Hana Roušarová

Roušarová Hana


 
Tel. na makléře:
+420 606 579 406

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?