Prodej pozemku, 523 m2, Brno

2 200 000 czk / za nemovitost
včetně provize RK
Prodej pozemku, 523 m2, Brno G

Prodej zahrady, 523 m2, Brno

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji krásný rovinatý pozemek - zahradu o výměře 523 m2, která se nachází v klidné lokalitě Brna v ulici Olší, na břehu řeky Svitavy, naproti Cacovickému ostrovu v Maloměřicích.
Na zahradě je umístěna dřevěná chata 75 m2 a podzemní kryt/vinný sklípek cca 12 m2 obojí bez zápisu do KN a čísla evidenčního. V chatě se nachází sociální zařízení (WC, umyvadlo a sprchový kout). Ohřev vody zajištuje bojler. V chatě je zavedena elektřina, voda ze studny, odpady jsou svedeny do septiku. Příjezd automobilem až k chatě.
Zahrada je oplocená drátěným plotem s bránou ve vjezdu. Nedaleko se nachází Billa a veškerá občanská vybavenost. Na zastávku tramvaje je to do 10 min pěšky.
Pozemek je v územním plánu vedený jako Plochy rekreační zeleně-zahrnující zejména, rekreační areály, hřiště, koupaliště, pláže, kempinky. Dle územního plánu v těsné blízkosti - 50m jsou plochy pro bydlení.
V okolí se nachází jak rekreační chaty, tak trvale obývané domy. Zadáno pro všechny, kteří touží po relaxaci na klidném místě v blízkosti Brna.
Číslo zakázky: 077-NP04832
Město: Brno
Celková plocha: 523 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Pličková

Pličková Dana
RE/MAX Pro
Blatného
61600 Brno
Tel. na makléře:
+420 603 201 623

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?