Prodej pozemku, 4920 m2, Čejkovice

4 980 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 4920 m2, Čejkovice G

Prodej pozemku pro bydlení, 4920 m2, Čejkovice

Hledáte bydlení a rodinný dům je Vaše volba? Máte představu vlastního projektu domu a stavební pozemek je jediné, co Vám chybí? Potřebujete velký prostor pro realizaci představy Vašeho nového domova? A co třeba stavba dvojdomku? Potom již nemusíte hledat, protože tato nabídka může být právě pro Vás.

Pěkný a velmi prostorný stavební pozemek se nachází na samém kraji obce Čejkovice v okrese Znojmo. Celková plocha tohoto pozemku obdélníkového tvaru je 4.920 m2 s šíří přibližně 29,5 - 33,3 m. Nachází se v obci v nové lokalitě určené k bydlení s výhledem do krajiny, kde Vás již další stavby rušit nebudou. Před pozemkem vede obecní osvětlená a prozatím jen zpevněná komunikace s inženýrskými sítěmi - elektřina, voda, kanalizace. Plyn je zakončen cca 62 m od pozemku. Na pozemku je možné, v kterékoliv části zbudovat vlastní studnu

Územním plánem je část pozemku od obecní komunikace o ploše přibližně 900 m2 určena k bydlení, což Vám dává věřím dostatečný manévrovací prostor při tvorbě Vašeho projektu nového domova. Zbylá část pozemku je plocha, určená pro zemědělské využití. Na ploše pro zemědělské využití je dle Úz.P. možné stavět například sezónní rekreační zařízení nebo další drobné stavby sakrální, případně jak jsem již zmiňoval i studnu.

Čejkovice jsou pěkná malá obec, která Vám nabízí klidné místo pro bydlení ale i přesto mnoho příležitostí jak kulturního tak sportovního vyžití. Nacházejí se v blízkosti silnice I/53 spojující Znojmo-Pohořelice, díky čemuž jste nejen ve Znojmě za 15 min, v Pohořelicích za cca 19 min ale i v Brně např. na Vídeňské ulici za 35 min.

Věřím, že Vás nabídka tohoto velmi pěkného a neobvyklého pozemku zaujala.
Neváhejte mne kontaktovat, probereme Vaše případné další dotazy a dohodneme se spolu na prohlídce.

Těším se na prohlídku s Vámi.
Číslo zakázky: 077-NP04959
Město: Čejkovice
Celková plocha: 4920 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dušan Rouzek

Rouzek Dušan
RE/MAX Pro
Blatného
61600 Brno
Tel. na makléře:
+420 602 501 559

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?