Prodej pozemku, 682 m2, Černošín

850 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 682 m2, Černošín

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu na Tachovsku a nechcete přeplácet za klidné (někdy i obtížněji přístupné) místo? Přímo u hlavního tahu ze Stříbra na Planou se na pravé straně komunikace nachází parcela trojúhelníkového tvaru o celkové výměře 682 m2. Na parcele je aktuálně zbořeniště bývalého hostince (zůstalo jen 1. NP se stropy) o zastavěné ploše 180 m2. Nabízí se tedy dvě varianty, jak s pozemkem dále naložit. Varianta A) využítí stávajícího půdorysu stavby a dostavba RD, variata B) demolice zbytku stavby a stavba zcela nového projektu. Náznak varianty A) uvádíme ve fotogalerii stejně jako územně plánovací informaci o možnostech využití vydanou Městským úřadem Stříbro.
Z inženýrských sítí je k dispozici elektřina, obecní vodovod a kanalizace. Na pozemek vedou z hlavní silnice hned dva vjezdy, což rozšiřuje možnosti jeho obslužnosti.
Pokud Vás tedy nabídka zaujala, neváhejte se vydat přímo na místo, neboť pozemek je volně přístupný. Při samoprohlídce buďte však zejména v prostoru zbořeniště velmi opatrní. V případě zájmu o více informací mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 003-NP04277
Město: Černošín
Celková plocha: 682 m2
Zastavěná plocha: 180 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Lang

Lang Petr


 
Tel. na makléře:
+420 777 333 159

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?