Prodej pozemku, 1397 m2, Dobřichovice

9 950 000 czk / za nemovitost
Cena včetně provize, právních služeb a hypotéčního servisu

Prodej pozemku pro bydlení, 1397 m2, Dobřichovice

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme prodej stavebního pozemku o velikosti 1397 m2 pro stavbu samostatného rodinného domu, nebo pro stavbu domu o více bytových jednotkách. Pozemek se nachází v lokalitě nově budované vilové čtvrti v těsné blízkosti ulice Randová.

Pozemek je kompletně zasíťován - elektřina, plyn, obecní vodovod a kanalizace. Dále již byla dokončena komunikace (budoucí ulice Za Archivem) s asfaltovým povrchem a veřejným osvětlením.

V územním plánu je pozemek veden jako plocha B3 - PLOCHY BYDLENÍ – ZAHRADNÍ ČTVRŤ. Hlavní využití plochy - Bydlení v rodinných domech. Pro danou oblast je vyhotoven samostatný regulační plán Dobřichovice - DLOUHÝ DÍL

Na pozemku lze postavit jeden dům o dvou až třech samostatných bytových jednotkách, které budou mít také vymezené jednotlivé části pozemků k samostatnému užívání, případně společnou zahradu. Samozřejmostí je solitérní rodinný dům o zastavěné ploše až 200 m2 ve dvou obytných patrech, což nabízí velkorysé pojetí stavby a interiérové uspořádání místností.

PODMÍNKY PROSTOROVÉHO USPOŘÁDÁNÍ:

- Koeficient zastavění pozemku všemi objekty smí být maximálně 0,25, přičemž ale nesmí zastavěná plocha přesáhnout 200 m2
- Koeficient nezpevněných zelených ploch musí být v rámci každého pozemku minimálně 0,7

NA POZEMEK LZE UMÍSTIT STAVBU SAMOSTATNÉHO RD nebo RD s 2 až 3 BYTY (viz fotogalerie) v následujícím možném prostorovém uspořádání:

- jedno NP obytné + podkroví
- dvě NP obytná bez podkroví
- jedno NP neobytné + jedno NP obytné bez podkroví
- jedno NP neobytné + jedno NP obytné + podkroví

Kompletní regulační plán lze najít na stránkách obec (www.dobrichovice.cz/samosprava/uzemne-planovaci-dokumentace/regulacni-plan-dobrichovice-dlouhy-dil-1/)

Dobřichovice se rozkládají na obou březích řeky Berounky, 22 km jihozápadně od centra Prahy. Jsou oblíbeným výletním místem, jsou východištěm výletních cest do Českého krasu a do lesů táhnoucích se po Hřebenech, které dále pokračují do Brd. Leží na oblíbené turistické a cykloturistické trase Praha - Karlštejn ve vzdálenosti 10 km od tohoto hradu. Dobřichovice mají silný residenční, rekreační a sportovní potenciál.

Naleznete zde veškerou občanskou vybavenost. V Dobřichovicích funguje také státní mateřská a základní škola i ZUŠ, supermarket, pošta, lékárna. Dále zde naleznete penziony, několik trendy bister, restaurace, dále domov pro seniory, tenis centrum, posilovnu. Ve vedlejší obci Lety dále supemarkety Billa a Lidl.

Dobřichovice leží na hlavní železniční trati a má pravidelné spojení elektrickou příměstskou dopravou s Prahou, ve špičkách s intervalem 30 min., mimo špičky s intervalem 60 min. Se sousedním Karlíkem, Černošicemi, Všenory a Řitkou je tradiční, pravidelné autobusové spojení. Autem se z Dobřichovic dostanete do Prahy po silnici č. 4 za cca 20min.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.
Číslo zakázky: 023-NP06326
Město: Dobřichovice
Ulice: Randova
Celková plocha: 1397 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Regal

Regal Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 078 945

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?