Prodej pozemku, 900 m2, Dobroměřice

3 990 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 900 m2, Dobroměřice

Nabízíme vám pozemek o ideální velikosti 900 m2 pro stavbu rodinného domu s již vydaným stavebním povolením. Jsou postaveny základy, a tedy nic nebrání pokračovat ve stavbě a brzy bydlet. A případně za pochodu si udělat drobné změny tak, aby dům co nejvíce vyhovoval novým požadavkům. Pozemek je umístěný na okraji obce Dobroměřice, u řeky Ohře. S vynikající dostupností do Loun, a to i pěšky nebo na kole.

Samotný pozemek je rovinatý, rozestavěný. Je umístěn v zástavbě, kde většina rodinných domů je již postavena. Brzy se v lokalitě dokončí také povrch areálové silnice. Na pozemek je zavedena přípojka vodovodu, kanalizace a elektro. Jsou již realizovány základy (bez základové desky). Dům je umístěn v severní části pozemku tak, že zahrada je orientována na jih a do klidné části. Pozemek je ze dvou stran oplocený, směrem do ulice je plot třeba dostavět.

Na rodinný dům na pozemku je vydané stavební povolení. Jedná se o projekt typového domu od firmy G Servis, a to rodinného domu typu bungalov, půdorysně ve tvaru do L. Dispozičně se jedná o 5+kk, součástí jsou dvě koupelny a garáž. Stavební povolení a projekt domu je součástí prodeje a kdykoliv k nahlédnutí vážným zájemcům.

Obec Dobroměřice se nachází severozápadně od Loun, samotný pozemek pak v části obce u Lenešic. V obci je obecní úřad, mateřská školka a prodejna potravin. V nedalekých Lounech je kompletní občanská vybavenost vč. nového akvaparku. Pěšky i na kole je snadno dostupné centrum historického města, lesopark, koupaliště. Směrem na Prahu se dostavuje dálnice a dostupnost do hlavního města bude ještě lepší než dnes.

Umíme vám pomoci i s financováním, hypoteční úvěr vám vyřídíme zdarma.
Pro bližší informace o pozemku nás neváhejte kontaktovat.

V případě, že o pozemek bude mít zájem více zájemců, majitel si vyhrazuje právo vybrat pro něj nejvýhodnější nabídku.
Číslo zakázky: 020-NP06816
Město: Dobroměřice
Ulice: Na Mořině
Celková plocha: 900 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Andrejši

Andrejši Petr


 
Tel. na makléře:
+420 739 301 764

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?