Prodej pozemku, 3247 m2, Dolní Kounice

1 290 000 czk / za nemovitost
Vč. právního servisu a provize RK
Prodej pozemku, 3247 m2, Dolní Kounice G

Prodej zahrady, 3247 m2, Dolní Kounice

Hledáte zahradu k setkávání široké rodiny a přátel, či naopak k úniku do samoty? Jednu bychom pro Vás měli.

Jedná se o prostorově velkorysou zahradu v Dolních Kounicích, kterou nabízíme ke koupi ve výhradním zastoupení majitele. Zahrada má se svou rozlohou 3442 m2 nepřehlédnutelný potenciál. Disponuje ovocným stromy a zděnou chatkou umístěnou zhruba uprostřed zahrady.
Pozemek je v první třetině rovinatý, ve zbylých dvou třetinách se svažuje. Zahrada sestává ze dvou pozemků o výměře 3247 m2 a 195 m2. Z ovocných dřevin tu najdete zejména švestky, ale i ořechy, jabloně a mandloň. Celá zahrada je zatravněná, oplocena je ze SZ strany.

K pozemku vede příjezdová polní cesta, takže tam můžete pohodlně přijet autem. Zahrada nabízí nádherný výhled na Dolní Kounice, zámek i klášter Rosa Coeli. IS na pozemku nejsou. Lze vyvrtat studnu a přivést elektřinu na vlastní náklady.

V okolí najdete spoustu cyklostezek, které Vás provedou kouzelnou krajinou vína. Dolní Kounice jsou starobylým městečkem s historií a jednou z vinařských obcí Jižní Moravy. Leží v krásném přírodním prostředí údolí řeky Jihlavy.
Své služby Vám nabízí pošta, obchod s potravinami Flop, ZŠ i MŠ, ubytovací kapacity, turistické informační centrum, sportoviště, dětské hřiště, knihovna, hasiči a z kulturních památek by Vás mohly zajímat již zmiňovaný klášter Rosa coeli, hrad a zámek Dolní Kounice, zřícenina kostela Panny Marie, kaple sv. Antonína, synagoga Dolní Kounice, nebo technická památka Vinný lis.

Dopravní dostupnost je skvělá – z Brna jste v Dolních Kounicích za cca 30 min. a veřejnou dopravou asi za hodinu. Dostanete se tam autobusy č. 512, 513 a 154. Vlak zastavuje v sousedních Moravských Bránicích, odkud se přepravíte busem 154 do Dolních Kounic.

V případě více zájemců bude prodej realizován aukčním způsobem.
Číslo zakázky: 077-NP04839
Město: Dolní Kounice
Celková plocha: 3247 m2
Zastavěná plocha: 19 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Monika Klímová

Klímová Monika
RE/MAX Pro
Blatného
61600 Brno
Tel. na makléře:
+420 606 571 102

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?