Prodej pozemku, 23011 m2, Dubí

1 200 czk / za m2
Včetně provize realitní kanceláře, právního servisu a advokátní úschovy.

Prodej pozemku pro bydlení, 23011 m2, Dubí

Nabízíme k prodeji pozemky o velikosti 23011 m2 v Dubí Mstišově, které se nacházejí v klidné lokalitě s krásným výhledem na okolní krajinu. Tyto pozemky jsou ideální pro stavbu rodinných domů i nebo rekreačních objektů. Že jde atraktivní lokalitu také podtrhuje to že pozemky přímo navazující z jižní strany a další, jsou již rozděleny na jednotlivé stavební parcely. Tyto ale nejsou součástí prodeje.

Pozemky se nacházejí v blízkosti lesů a luk, což poskytuje krásný výhled na okolní krajinu a možnosti pro turistiku a sportovní aktivity. Nedaleko se nachází Mstišovská obora, kde se daří daňkům a muflonům. V okolí vede mnoho turistických tras a cyklostezek, které vás zavedou na zajímavá místa, například zámeček Dvojhradí, Mlýnský vrch, odkud můžete zhlédnout celé Dubí. V blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost.

Pozemky nejsou vybaveny inženýrskými sítěmi, ale stále jsou velmi atraktivní pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí pro výstavu i investici. V současnosti je na pozemku dočasná stavba, která ale není součástí prodeje a v jeho zadní části je menší lesík.

Pokud máte zájem o tyto pozemky, neváhejte mne kontaktovat pro více informací a prohlídku
Číslo zakázky: 024-NP06488
Město: Dubí
Celková plocha: 23011 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jiří Jeníkovský

Jeníkovský Jiří


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 612

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?