Prodej pozemku, 1152 m2, Horní Bezděkov

7 900 000 czk / za nemovitost
Včetně právního a realitního servisu. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle výběru prodávající.

Prodej pozemku pro bydlení, 1152 m2, Horní Bezděkov

Zájemcům o koupi pozemku ke stavbě rodinného domu nabízíme krásný rovinatý pozemek ideálního obdélníkového tvaru v žádané lokalitě Horní Bezděkov.

Pozemek je plně zasíťovaný (voda, plyn, elektřina, veřejná kanalizace) a připravený na stavbu Vašeho rodinného domu. Nachází se v klidné nové části obce, která je již z většiny zastavěna a zabydlena.

Dle územního plánu obce je pozemek situován ve venkovské smíšené zóně, která připouští 40% zastavěnost pozemku. Vedle stavby obytných prostor je zde možné zřídit i drobné podnikání.

Obec Horní Bezděkov je v současné době velmi žádanou lokalitou. Nachází se v malebném sousedství CHKO Křivoklátsko, v okolí si přijdou na své milovníci krásné přírody, cyklistiky i golfu. Obec je velmi dobře dostupná do Prahy (cca 20 min po D6, PID MHD na metro Zličín ve špičce každou půl hodinu), do Kladna (10 min) a Unhoště (5 min, město s veškerou občanskou vybaveností). Zastávka MHD je asi 200 m od pozemku.

Přímo v Horním Bezděkově se nachází obchod se smíšeným zbožím, do obce zaváží Rohlík, Košík i Tesco. V obci je dostupné skvělé pohostinství (Tyrolská hospůdka, Svárovská beseda, areál Botanika, Cook's burgers) i sportovní vyžití (tenisová hřiště, Adventure Golf, golfový resort Botanika, wellness, lanové centrum a možnost vyjížděk na koních). V obci je dále obecní úřad, školka a Z-box (Zásilkovna). Další občanská vybavenost je pohodlně dostupná v sousedních obcích.

V případě zájmu o více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás.
Číslo zakázky: 023-NP07026
Město: Horní Bezděkov
Celková plocha: 1152 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Kratochvíl

Kratochvíl Jan


 
Tel. na makléře:
+420 734 875 600

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?