Prodej pozemku, 8179 m2, Kamenický Šenov

1 990 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a poradenství s financováním koupě

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 8179 m2, Kamenický Šenov

Nabízíme na prodej pozemky pro komerční výstavbu o celkové výměře 8.179 m2 v katastrálním území obce Kamenický Šenov, v okrese Česká Lípa. Pozemky jsou mírně svažité orientované východním směrem.

Možnosti využití: Podle aktuálně platného územního plánu města Kamenický Šenov je část pozemků určena pro stavbu zařízení občanského vybavení, část pro zařízení sloužící pro výrobu a opravárenské služby (výřez z územně plánovací informace s bližšími informacemi je součástí fotodokumentace v inzerci).

Na pozemcích stojí podsklepený dvoupodlažní dům ve špatném technickém stavu a samostatně stojící garáž, v katastru nemovitostí je objekt veden jako bytový dům (v minulosti například také nádražní restaurace), jenž může být rekonstruován.

Lokalita: Pozemky jsou situované v lokalitě Kamenický Šenov – nádraží. Přístup je k nim ze silnice E442 spojující Děčín a Nový Bor a vedoucí dále do Liberce. V současnosti využívaná odbočka k pozemkům vedoucí do lokality nádraží je dlážděná.

Sítě: Přes pozemky vede podzemní vedení elektřiny, dům stojící na pozemku je s přípojkou vody, v sousedství domu je plynová přípojka, u domu je kopaná studna.

V případě zájmu o prohlídku či bližší informace kontaktujte makléře nabídky.
Číslo zakázky: 024-NP05045
Město: Kamenický Šenov
Celková plocha: 8179 m2
Zastavěná plocha: 1389 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Komerční výstavba
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Kostovič

Kostovič Petr


 
Tel. na makléře:
+420 725 858 356

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?