Prodej pozemku, 774 m2, Kolín

3 200 000 czk / za nemovitost
Cena včetně provize a právního servisu.

Prodej pozemku pro bydlení, 774 m2, Kolín

Exkluzivně nabízíme k prodeji rovinatý pozemek 774 m2, ve tvaru čtverce, v zahrádkářské kolonii mezi rodinnou zástavbou v Kolíně. Je určen, dle územního plánu, k výstavbě nízkopodlažního bydlení městského typu B2. V současné době je pozemek veden k užívání v katastru nemovitostí jako zahrada, kde je umístěna chatička o velikosti 3x4 m2. Jedná se o dlouhodobou investiční příležitost! Nyní je aktivně vedeno jednání úředníky města s majiteli okolních pozemků, ohledně rozšíření zpevněné komunikace k pozemkům (B2), která musí splňovat 8 m šířku. Následně mohou být přivedeny k parcele veškeré sítě (odpad, vodovodní řád atd.). Na hranici pozemku je v současné době vedena elektřina s možností připojení. V blízkosti je místní údolí s rybníkem (Peklo) a vodárna, která je dominantou Kolína, s výhledem do okolí. Zároveň je nedaleko cca 500 m obchodní centrum Kaufland a Penny.

Výhoda nemovitosti: lukrativní a žádaná lokalita v Kolíně u vodárny, dlouhodobé uložení investic a následný nárust tržní ceny pozemku, v současnosti využití zahradní plochy k zahradničení nebo relaxu.

V okolí kompletní občanská vybavenost, základní škola, školka, jesle, obchody, 5 min. MHD, vlak a autobus, sportovní hřiště, místní nemocnice.

V případě zájmu o další informace nebo objednání prohlídky nemovitosti kontaktujte přímo makléře nabídky. Bezplatně Vám pomůžeme se zajištěním financování.

Pokud o koupi nemovitosti projeví zájem více klientů, může se nemovitost prodávat formou aukce.
Číslo zakázky: 059-NP06995
Město: Kolín
Ulice: A. M. Jelínka
Celková plocha: 774 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ilona Černá

Černá Ilona


 
Tel. na makléře:
+420 604 760 411

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?