Prodej pozemku, 1500 m2, Krhanice

8 250 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právních služeb

Prodej pozemku pro bydlení, 1500 m2, Krhanice

Ke koupi Vám nabízím stavební pozemek o výměře 1 500 m2 v obci Krhanice, okres Benešov.

Mírně svažitý pozemek má ideální čtvercový tvar a nabízí krásné výhledy do okolní krajiny. U stavebního pozemku jsou velmi důležité inženýrské sítě a příjezdová komunikace. Zde je vše perfektně připraveno.

Na pozemku je stavební přípojka elektřiny, přípojka plynu a přiveden je také vodovodní řad. Voda je zakončena ve výkopu, do kterého přijde osadit vodoměrná šachta. Šachtu pro Vás již máme připravenou na pozemku. V obci Krhanice není kanalizace a tak jsou odpadní vody řešené domácí ČOV. Dále zmíním, že na pozemku je již vyhloubená jáma a vní osazená retenční nádrž pro sběr dešťové vody o objemu 12 m3. Příjezd na pozemek je po obecní komunikaci a je skvělé, že z cesty není na pozemek díky výškovému rozdílu terénu vidět. Soukromí tak máte zajištěno.

K pozemku Vám dáme kvalitní projekt se scháleným stavebním záměrem pro výstavbu prostorného rodinného domu typu bungalov s bazénem. Vizualizaci stavby si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo ve videu. Rád Vám projekt včetně výkresů, technické zprávy a všech povolení podrobně představím. Vytápění domu je projektováno tepelným čerpadlem a také v tomto případě máme již hotovou přípravu. Pod zemí jsou uloženy kolektory pro tepelné čerpadlo země / voda včetně rozdělovače.

Zahrada vyžaduje závlahu a také bazén spotřebuje množství vody. Proto jistě oceníte vrtanou studnu na pozemku. Hloubka vrtu je 51 metrů, přičemž hladina vody je přibližně v 16 metrech. Ve vrtu je samozřejmě umístěno čerpadlo s měřením výšky hladiny. A když jsme u zahrady, za zmínku stojí také skleník a prostorný zahradní domek, které na pozemku najdete. V zahradním domku na Vás pak čeká základní zahradní náčiní a nářadí, abyste se rovnou mohli pustit do díla.

Krhanice jsou krásné místo k životu. Najdete tu mateřskou i základní školu, fotbalové hřiště, restauraci, domácí pekárnu, mléčnou farmu a spoustu skvělých sousedů. Pokud budete chtít vyrazit někam na výlet nebo se Vám zasteskne po víru velkoměsta, můžete využít přímé vlakové spojení do centra Prahy.

Pokud Vás tento pozemek s projektem zaujal, neváhejte se mi ozvat.
Těším se na viděnou na prohlídce!
Číslo zakázky: 205-NP08336
Město: Krhanice
Celková plocha: 1500 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martin Březina

Březina Martin


 
Tel. na makléře:
+420 296 240 404

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?