Prodej pozemku, 3000 m2, Litoměřice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 3000 m2, Litoměřice

Jednání o prodeji pozemku obnoveno.
Místo, kde budete všem svým stávajícím a potencionálním zákazníkům na očích. Živá lokalita, která se stále rozrůstá. Taková je stručná charakteristika této nabídky. Vážnému zájemci poskytnu více informaci k nabídce prodeje pozemku určeného k výstavbě komerčního charakteru, ležícího na předměstí Litoměřic ve velmi frekventované komerční zóně. Tato zóna se nachází podél hlavní silnice první třídy směrem do Litoměřic. Nacházejí se zde převážně komerční stavby s využitím jako prodejny či sklady, dále pak dvě čerpací stanice, sběrné suroviny, autosalon, koupelnové centrum, stavebniny, sklady aj.
Dle platného územního plánu je pozemek určen k zástavbě komerčního charakteru. Hlavní využití daného území - malovýroba a řemeslná výroba, výrobní činnost, sklady, výrobní i nevýrobní služby, servisy. Přípustná řešení výstavby - maloobchod, vývojová pracoviště, lokální administrativa, drobné sklady, školící zařízení, služební a pohotovostní byty, byty vlastníků provozoven, relaxační centra, fitnes.
Areál má vlastní a pohodlný vjezd z hlavní silnice. Zároveň je možné uvažovat o zbudování druhého samostatného příjezdu propojujícího plochu pozemku přímo se silnicí první třídy. Dané území je jednou z mála lokalit, na kterých je možná výstavba komerčního charakteru v Litoměřicích a jejich bezprostředním okolí. Silnice, protínající toto území je jednou z hlavních, páteřních komunikací přivádějící osobní a nákladní dopravu do města. V blízkosti se nacházejí další komerční zóny - supermarkety, betonárka, hobbymarkety, velkoobchod hutním materiálem, autodíly aj. Areál je vzdálen cca 4 km od sjezdu dálnice D8 Praha - Drážďany.
Číslo zakázky: 239-NP01132
Město: Litoměřice
Ulice: Želetická
Celková plocha: 3000 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Komerční výstavba
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Jímka
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Zdravotnické zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš
RE/MAX G8 Reality 7
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?