Prodej pozemku, 1082 m2, Loket

3 490 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1082 m2, Loket

Koupit hezký stavební pozemek v Lokti u Karlových Varů je skoro nemožný úkol. Loket je krásné historické městečko s více jak 3000 obyvateli v meandru řeky Ohře, která ho krásně obtéká ve tvaru lokte, odkud taky dostal své jméno. Dominantou města je hrad Loket s historií sahající do 12. století. Sousedství Karlových Varů ho předurčuje k romantickým výletům nejen pro pěší a cyklisty, ale oblíbenost si získal i u vodáků. Splout řeku Ohři do Karlových Varů je oblíbená činnost mnohých návštěvníků. Další návštěvníci proudí do Lokte za kulturou, díky Loketskému amfiteátru, kde se pořádají koncerty, muzikály a spoustu dalších akcí po celé léto. Další významná akce je Loketský motokros. Je toho mnohem více a rozepisovat se nemá smysl. Kdo ho navštíví, chce tu bydlet, ale nemá kde, a tak se alespoň s láskou vrací. Kapacita je vyčerpaná, ale jedna třešnička na dortu se našla.
Námi nabízený pozemek o rozloze 1.138m2 je dle územního plánu vhodný pro smíšené bydlení a může zde vzniknout rodinný dům, nebytový prostor atd. Zastavitelnost je okolo 60%, což je více jak dostatečné pro realizaci individuální představy o vlastním využití. V přípravě je kompletní zasíťování pozemku (ČEZ, voda , kanalizace) a může být součástí kupní smlouvy. K pozemku vede asfaltová komunikace a u části je spoluvlastnický podíl souseda.
Důležitý je i výhled z pozemku na hrad, neméně podstatná je i obslužnost. Blízká rychlostní silnice Vám umožní rychlé spojení nejen do Karlových Varů, ale i směr na Sokolov, Cheb a dále do Německa.
Důležitým prvkem v rozhodování o koupi pozemku může být i velké soukromí, které představuje. Žádní další sousedi tu nehrozí. Jen zeleň a krásné panoráma. Klid a svoboda.
Tenhle pozemek není třešnička na dortu ale doslova bomba, splněný sen.
Alespoň takto to vidím já, a když tomu věřím, promítám své představy dál.
Těším se na první prohlídky a věřím, že tato nemovitost se v mé nabídce dlouho neohřeje.
Číslo zakázky: 270-NP00296
Město: Loket
Celková plocha: 1082 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor


 
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?