Prodej pozemku, 1933 m2, Lštění

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty
Prodej pozemku, 1933 m2, Lštění G

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 1933 m2, Lštění

K podnikatelskému/investičnímu účelu nabízím pozemek 1933m2 s bývalou ubytovnou. Nemovitost je určena ke kompletní přestavbě za účelem změny užívání na komunitní dům pro seniory tak, jak napovídá vizualizace.

K tomuto záměru je vypracována kompletní projektová dokumentace a vydáno platné stavební povolení. Na projekt tohoto druhu lze čerpat dotace. Všechny podklady a potřebné detailní informace jsou seskupeny do složky, ke které Vám poskytnu přístup v případě Vašeho zájmu.

Pozemek se nachází ve Zlenicích. Zlenice jsou částí obce Lštění na jihovýchodě středočeského kraje, v okrese Benešov. Prochází jimi železniční trať ve směru Čerčany-Světlá nad Sázavou, která rovněž vede za hranou pozemku. Řeka Sázava je v docházkové vzdálenosti 0,5 km, přesto pozemek neleží v záplavovém území. Právě tato malebná oblast a přesto výborná dostupnost hlavního města (30 minut z centra Prahy) dala vzniknout myšlence výstavby komunitního centra.

Všechny potřebné detailní informace ráda zašlu odkazem na sdílenou složku. V případě zájmu o tyto informace mne neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 024-NP05334
Město: Lštění
Ulice: Míru
Celková plocha: 1933 m2
Zastavěná plocha: 656 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Komerční výstavba
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Maryla Štarhová

Štarhová Maryla
RE/MAX G8 Reality 6
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 739 548 633

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?