Prodej pozemku, 268 m2, Nikolčice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 268 m2, Nikolčice

Pozemek pro výstavbu rodinného domu nebo zázemí k vinnému sklepu se nachází v obci Nikolčice. Obec je ze tří stran chráněna kopci a tvoří tak malebné místo s nádhernými výhledy.
Celková výměra pozemku činí 268 m2. Pozemek je v části obce s trvalou zástavbou a v místě jsou tak dostupné inženýrské sítě, elektřina je již přímo na pozemku.
Sklepy mají samostatné vchody a svou velikostí poskytují dostatek prostoru jak pro uskladnění, tak i pro zpracování vína. Stejně dobře je však možné část sklepa využít jako degustační místnost. Možností se tu nabízí mnoho a je jen na novém majiteli, jak potenciál tohoto místa bude chtít využít.
Menší sklep je tvořen průchodem v délce 7,04 m a hlavní místností v délce 4,19 m. Velký sklep má vstupní průchod v délce 4,87 m, středovou část v délce 12,76 m a šířce 5,02 m a zadní část v délce 8,30 m a šířce 5,06 m.
Existuje tu také možnost využití dalších pozemků.
V obci je základní i mateřská škola, obchod, restaurace, místní knihovna, sportoviště s fotbalovým hřištěm i dětské hřiště. Katastrem obce vede oblíbená Velkopavlovická cyklotrasa.
Více informací Vám rádi sdělíme na dotaz.
Číslo zakázky: 077-NP04806
Město: Nikolčice
Celková plocha: 268 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lucie Ulbrichová

Ulbrichová Lucie


 
Tel. na makléře:
+420 724 325 443

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?