Prodej pozemku, 3290 m2, Nový Oldřichov

1 959 500 czk / za nemovitost
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře

Prodej pozemku pro bydlení, 3290 m2, Nový Oldřichov

Hledáte místo pro váš nový domov? Pak právě pro vás může být určena tato nabídka.

Nabízený pozemek se nachází v klidné části malebné obce Nový Oldřichov. Je mírně nakloněn k jihu, osluněný po celý den. V územním plánu je veden jako pozemek pro výstavbu domů rodinného typu.

Přípojka NN, plynu a napojení na obecní vodovod se nachází na hranici pozemku, který svou rozlohou umožní výstavbu až tří rodinných domů. Jedinou dosud nedořešenou záležitostí je právně podložený přístup z obecní komunikace, kterou v současnosti odděluje třímetrový pruh pozemku jiného vlastníka. Prodávající podal podnět místně příslušnému Stavebnímu úřadu v Kamenickém Šenově a v případě potřeby získá právo nezbytné cesty i prostřednictvím soudu v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., ve smyslu zjistit vlastníkovi pozemku přístup k veřejné cestě.

V obci je MŠ, ZŠ, OÚ, pošta - Partner, kulturní a vzdělávací centrum s restaurací a obchod s potravinami a smíšeným zbožím. MHD zajišťuje pravidelné spojení s okolními obcemi – Kamenický Šenov 4 km, Nový Bor 10 km, Česká Lípa 13 km.

Nový Oldřichov je obec s bohatou sklářskou historií. Je zde hasičské muzeum a pro děti kroužek mladých hasičů. Velmi známá scéna z pohádky Pyšná princezna byla natočena nedaleko u čedičových varhan, které jsou chráněnou geologickou raritou.

O podrobné informace či termín prohlídky kontaktujte makléře nabídky.
Číslo zakázky: 260-NP00479
Město: Nový Oldřichov
Celková plocha: 3290 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Marie Benešová

Benešová Marie
RE/MAX G8 Reality 9
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 173 992

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?