Prodej pozemku, 4761 m2, Oslavany

7 890 000 czk / za nemovitost
Včetně odměny za realitní a právní servis

Prodej pozemku pro bydlení, 4761 m2, Oslavany

Doporučuji shlédnout videoprohlídku.

Hledáte stavební pozemek, kde si užijete svobodu, přírodu, prostor pro inspiraci či zahrádkaření, zeleň a soukromí ve spojení venkovského způsobu života s pohodlím velkoměsta? Máte vytříbený vkus a oceníte prostor, kde můžete zcela upustit uzdu své představivosti?

Tak právě pro vás jsem našel to pravé místo.

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovoluji ke koupi nabídnout tento velkolepý soubor čtyř pozemků o celkové ploše 4.761m2 - z čehož přibližně 2400m2 je v územním plánu vedených jako zastavitelných. Stavební plocha je však reálně omezena na přibližně 800m2 a to z důvodu vedoucího vysokotlakého plynovodu s 80-ti metrovým ochranným pásmem u západní hranice parcely. Uliční šíře je 87m s přímým přístupem na pozemek z obecní komunikace. Na pozemku jsou také všechny inženýrské sítě včetně zbrusu nové přípojky obecní kanalizace.

Pozemek je v místech svažitý na jihovýchod a jedná se o poslední zastavitelnou parcelu pří výjezdu z obce západním směrem, čímž máte dlouhodobě zaručené soukromí.

Součástí prodeje je také projekt a vydané platné stavební povolení z roku 2022 na výstavbu bungalovu s dispozicí 6+kk, podlahovou plochou 149m2 a 60 ti metrovým krytým parkovacím stáním pro všechny vaše dopravní prostředky. Vypracované vizualizace k tomuto projektu vám pomohou si udělat představu o umístění stavby na pozemku. Výsledná podoba však bude na Vás, případně Vám můžeme pomoci s vizualizací dle Vašeho přání.

Územní plán na této parcele však dovoluje zastavěnost až 40% a výstavbu rodinného domu o dvou nadzemních podlažích a podkroví. Čímž se může potenciální užitná plocha stavby vyšplhat přes 350m2. Jedná se o souhrn čtyř parcel a to parc. č.: 1937, 1938, 1939 a 1940 - v kat. úz.: Oslavany.

Pozemek se nachází na okraji obce Padochov, jež je částí města Oslavany, jen 20 km jihozápadně od Brna.

Chcete vidět, jak velkolepý tento pozemek opravdu je a jaký pocit z něj budete mít osobně?

Neváhejte mne kontaktovat pro sjednání termínu Vaší prohlídky.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.
Číslo zakázky: 268-NP01462
Město: Oslavany
Celková plocha: 4761 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Nedoma

Nedoma Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 775 181 220

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?