Prodej pozemku, 1832 m2, Pavlov

10 400 000 czk / za nemovitost
Cena je včetně právního servisu. Provizi u této nabídky nehradíte!

Prodej pozemku pro bydlení, 1832 m2, Pavlov

Provizi u této nabídky nehradíte!

Hledáte výjimečný stavební pozemek v okolí Pálavy? Musí z něj být úžasné výhledy? Chcete být v turisticky nejoblíbenější destinaci, mít vše na dosah a zároveň oceníte klid a soukromí? Že to není možné?

Mám tu pro vás mimořádný stavební pozemek o rozloze přes 1.800 m² v horní části vinařské obce Pavlov. Pozemek je téměř na konci ulice Zahradní. A za pozemkem jsou již jen vinice. Ty se rozprostírají až k nedaleké obci Klentnice. Stavět se za pozemkem ani výhledově zcela určitě nebude. Pozemek vám tedy nabídne soukromí, klid a pohodu teď i v budoucnu.

Nicméně, to proč tento pozemek koupíte, budou úchvatné výhledy na svahy Pálavských vrchů a dominantu celé Pálavy, zříceninu gotického hradu Děvičky (Dívčí hrady). Ze spodní části pozemku uvidíte na vodní hladinu nádrže Vodní mlýny. Úchvatné.

Samotný pozemek má úctyhodných 1.832 m² a uliční šířku 23 m. V současnosti stojí v přední části pozemku starší rodinný dům. Ten lze rekonstruovat nebo postavit stavbu přesně podle vašich představ.

Za pozemkem je v katastru cesta ve vlastnictví obce. Byť vizuálně ji téměř nenajdete. Nikdo ji nevyužívá. To vám zajistí soukromí a také možnost příjezdu ze zadní části pozemku.

Pokud jste milovníky vína a chcete mít v blízkosti domu vlastní vinný sklep, tak i ten můžeme zprostředkovat. Necelých 300 metrů od pozemku, na ulici Rudolfa Gajdoše, nad kostelem u odstavného parkoviště, můžete mít originální vinný sklep, s možností obytné či rekreační nástavby.

Nadchl jsem vás? Rád vám dodám bližší informace a vše osobně ukážu.
Číslo zakázky: 077-NP06216
Město: Pavlov
Ulice: Zahradní
Celková plocha: 1832 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Fráňa

Fráňa Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 730 139 335

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?