Prodej pozemku, 1187 m2, Podsedice

1 499 000 czk / za nemovitost
Včetně provize realitní kanceláře, právního servisu a advokátní úschovy

Prodej pozemku pro bydlení, 1187 m2, Podsedice

Pozemek s jižní orientací v centru obce Podsedice má výměru 1187 m2. Jen pár metrů od pozemku najdete mateřskou školu i základní školu.
Dle písemného sdělení územního plánování:
přípustné
- obytné a hospodářské budovy s drobnými zařízeními nerušící výroby, kde dominují stavby a zařízení pro rodinné nebo nájemní bydlení venkovského typu s maximálně dvěma nadzemními podlažími a podkrovím a stavbami s funkcí doplňkovou pro činnosti pěstitelské a chovatelské, s odstavením a garážováním vozidel na vlastním pozemku. Předpokládaný index zástavby je 0,5 - 0,3
- drobná zařízení obchodu, služeb, sociální péče a zdravotnictví, provozy na zpracování a sběr zemědělských plodin, jiné nerušící služby a zařízení drobné výroby
- drobné sportovní plochy, zahradnictví, plochy klidové dopravy sloužící potřebě funkčního využití, nezbytné plochy technické vybavenosti, příslušné komunikace pěší, cyklistické, motorové dále zeleň liniová a plošná je určen pro plochy smíšené obytné vesnické.

Je rovinatý, z části oplocený zdí, kde by bylo ideální zřídit i vjezd a vstup, jelikož odtud bude následně přístupný z obecního pozemku.
Máme vyjádření od poskytovatelů inženýrských sítí a pozemek je možné na vodovodní přípojku od SČVK. Kanalizaci je možné napojit na obecní kanalizaci. A elektřinu je na pozemek, také možné napojit.

Obec Podsedice se nachází v okresu Litoměřice na jihovýchodním úpatí Českého středohoří, zhruba 9 km západně od dálnice D8 a Lovosic.
Rádi Vám pomůžeme i s financováním této nemovitosti.
Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte náš tým, pro více informací a pro sjednání prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP05678
Město: Podsedice
Celková plocha: 1187 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Cilich

Cilich Jan


 
Tel. na makléře:
+420 774 767 196

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?