Prodej pozemku, 1700 m2, Praha 10 - Hostivař

13 400 czk / za m2
V případě více zájemců bude pozemek prodán nejlepší nabídce.

Prodej pozemku pro bydlení, 1700 m2, Praha

Exkluzivně nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o celkové výměře 1.700 m2, který se nachází v ulici Za Drahou, v Praze 10 – Hostivař.

Pozemek lze napojit na inženýrské sítě – na východní straně elektrika, plyn a voda cca 20 metrů od hranice pozemku, na severní straně kanalizace cca 45 metrů od hranice pozemku. V nejbližší době bude poskytovatelem energií realizovaná změna přípojky blíže k pozemku – týká se elektriky.

Pozemek se nachází v zastavitelném území o ploše s využitím SV – všeobecně smíšené, s kódem míry využití plochy D. Parcela má celkovou zastavitelnost 40–50 % a lze na ní postavit 1) polyfunkční stavbu, tj. kombinace stavby pro bydlení a stavby pro komerční účely nebo monofunkční stavbu, tj. 2) stavbu pouze pro bydlení nebo 3) stavbu pouze pro komerční účely.

Bezproblémový přístup na tento komerční pozemek je zabezpečený ze stávající zpevněné veřejné komunikace. Jedná se o slepou a velice klidnou ulici.

Parcela sousedí z východní a jižní strany s obytnými domy, ze severní strany s travnatou plochou a ze západní s menším lesem, díky kterému máte zabezpečené soukromí.

Přístup na pozemek je zabezpečen ze stávající málo frekventované veřejné komunikace.

Pro své okolí, které poskytuje široké možnosti aktivní relaxace, výbornou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost, je Hostivař velmi oblíbenou destinací pro bydlení. V docházkové vzdálenosti (cca 10 min pěšky) je vlakové nádraží Praha – Hostivař, ze kterého se snadno dostanete do centra Prahy. Do 10 min pěšky jste na autobusové, nebo tramvajové zastávce. Za 3 min jste autem u dopravní tepny Průmyslová / Kbelská, nebo Švehlova / Jižní Spojka. Snadno dostupné jsou v okolí veškeré služby - OC Vivo Hostivař, Lidl, školky, školy. Lokalita nabízí nespočet možností sportovního vyžití a kroužků. Nedaleký Přírodní park Hostivař-Záběhlice o rozloze 423 ha láká k odpočinku i k pohybu. Součástí přírodního parku je i Hostivařská přehrada.

V případě více zájemců bude pozemek prodán nejlepší nabídce.

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléřku.
Číslo zakázky: 205-NP08520
Město: Praha 10 - Hostivař
Ulice: Za drahou
Celková plocha: 1700 m2
Zastavěná plocha: 1700 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Septik, Jímka
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martina Popenková

Popenková Martina


 
Tel. na makléře:
+420 608 180 867

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?