Prodej pozemku, 1082 m2, Praha 5 - Jinonice

19 800 000 czk / za nemovitost
Cena včetně právních a realitních služeb

Prodej pozemku pro bydlení, 1082 m2, Praha

Nabízíme výhradně k prodeji mimořádný soubor pozemků situovaných nad přírodním parkem Prokopského a Dalejského údolí, na okraji zalesněné rekreační lokality Nová Ves, části Prahy 13 – Jinonice, ulice K Opatřilce, přiléhající západně k sídlišti "Velká Ohrada".
Celková výměra pozemků je 1082 m2.
Nemovitost se skládá ze souboru pozemků. Součástí pozemku parc. č. 1769/2 zastavěná plocha a nádvoří o výměře 62 m2 je stavba s číslem evidenčním. Jedná se o udržovaný, částečně podsklepený, zděný zateplený dům se sedlovou střechou.
Zavedena je elektřina, zemní plyn, vodovod i kanalizace. Dobře přístupný, mírně svažitý pozemek má také vlastní vrt, cca 80 m hluboký.
Orientace je slunná jižní, zcela mimo městský smog, s potvrzeným prouděním čistého vzduchu a zeleným výhledem do Prokopského, Dalejského údolí a malebného, klidného okolí.
Velikost a konfigurace pozemku vybízí k rekonstrukci současného objektu a realizaci např. velkého bazénu, okrasné i užitkové zahrady nebo menších relaxačních a sportovních teras. Maximální soukromí.
Bezproblémové parkovací podmínky.
Výborná dopravní dostupnost centra Prahy, Městského okruhu, letiště Václava Havla i dálnic.
Veškerá občanská vybavenost v místě, školky, školy, zdravotnické zařízení, restaurace, fitness, obchody (nákupní centrum Metropole Zličín, IKEA Zličín, Galerie Butovice, Globus, Lidl, a.j.)
Současné zařazení pozemků konstatuje zahrady se stavbou pro rodinnou rekreaci, v rámci schvalování nového metropolitního plánu se očekává přeřazení na plochu s obytným využitím.
Nabízí se příležitost získat velkou nemovitost na zeleném okraji hlavního města pro klidné bydlení i relaxaci. Kouzelné místo.

Zároveň informujeme, že existuje předběžná dohoda o možnosti oslovit prostřednictvím makléře majitele sousedního, krajního pozemku (623m2), který nevylučuje jeho prodej.
Případný zájemce o koupi tak může svůj investiční potenciál spojením pozemků ještě znásobit.
Číslo zakázky: 218-NP05494
Město: Praha 5 - Jinonice
Ulice: K Opatřilce
Celková plocha: 1082 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Renata Svatá

Svatá Renata


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 576

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?