Prodej pozemku, 1260 m2, Praha 5 - Velká Chuchle

24 900 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 1260 m2, Praha 5 - Velká Chuchle G

Prodej pozemku pro bydlení, 1260 m2, Praha

Nabízíme vám ke koupi stavební pozemek o celkové výměře 1260 m2 s jedinečným výhledem na Prahu a chuchelské závodiště, Praha - Velká Chuchle, ulice Nad Závodištěm.

Nachází se na zcela unikátním a klidném místě, s krásným výhledem proti proudu Vltavy na Vyšehrad, centrum Prahy, údolí přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj a naopak po proudu Vltavy na chuchelské závodiště a směrem na Zbraslav.

Na pozemku stojí z větší části podsklepená montovaná budova (kolaudována jako rodinný dům) z roku 1985, o dvou nadzemních podlažích, se sklonitou pultovou střechou, napojenou na všechny inženýrské sítě (el. 230/400V, vodovod, kanalizace, plyn).

Horní stavba je určena k další rekonstrukci. Variantou je též její odstranění a výstavba nového domu na stávající zastavěné ploše 177 m2. Spodní část stavby je zděná, s keramickými stropními nosníky Miako. Díky mírnému svahu pozemku je většina spodní části stavby nad úrovní terénu, se dvěma výstupy do zahrady a vjezdem do prostorné dvojgaráže. Základy tvoří betonové pasy s izolací proti zemní vlhkosti. Svislé nosné konstrukce jsou v podzemním podlaží zděné o tl. 30cm, v 1. a 2. NP montované z dřevěných panelů se zateplením o tl. 15 cm.

Městská část Velká Chuchle má plnou občanskou vybavenost, nachází se zde mateřská a základní škola i zdravotnická zařízení. Široké jsou možnosti sportovních a volnočasových aktivit. V nedalekém okolí je přírodní rezervace Homolka a Přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj, s turistickými stezkami pro procházky v přírodě či jízdu na kole.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který vám v případě zájmu zajistíme na míru.

Pro další informace a sjednání termínu prohlídky volejte.
Číslo zakázky: 023-NP06556
Město: Praha 5 - Velká Chuchle
Ulice: Nad závodištěm
Celková plocha: 1260 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Frank

Frank Jan
RE/MAX G8 Reality 2
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 731 618 328

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?