Prodej pozemku, 507 m2, Praha 6 - Suchdol

5 500 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 507 m2, Praha

Chcete žít na klidném místě, přitom mít rychlou dostupnost do centra Prahy? Exkluzivně prodáváme pozemek vhodný ke stavbě rodinného domu, chaty nebo chalupy. V kouzelné pražské čtvrti rozkládající se na kopci, s výhledem na panorama Vltavy.

Suchdol je součást městské části Prahy 6 a leží na pláni nad řekou. Spolu s hercynským vrásněním utvářela od období starohor podobu romanticky krásné krajiny, která je dnes chráněnou přírodní rezervací.

Pozemek leží v klidné části obce, má rozlohu 507 m2 a je kompletně zasíťován (voda, elektrika i kanalizace). Součástí prodeje je také mobilní dům o velikosti 3x8 m, který je ve velice dobrém stavu a ihned obyvatelný. Můžete se rovnou stěhovat, nebo odtud spřádat plány na výstavbu nového bydlení!

Na zahradě je vybudován sklolaminátový bazén (3x6 m) značky Calypso, vyhřívaný tepelným čerpadlem. Už za prvních slunečních dní si tak budete moci užívat koupání, krásné chvíle na čerstvém vzduchu a večer zakončit třeba grilováním. Na pozemku je rovněž nové elegantní betonové oplocení.

Městská část Praha-Suchdol je unikátní především svou polohou, okouzlí vás ale také původní vilovou zástavbou. Díky častému spojení budete veřejnou dopravou rychle v centru Prahy, ruch velkoměsta vás tady ale nedostihne. Panujete tu klid a pohoda.

Obklopeni budete malebnými přírodními kouty, jako jsou Kozí hřbety, Tiché údolí, Roztocký háj či Sedlecké skály. Na krásné procházky se můžete vydávat po mnoha naučných stezkách Vltavského údolí, na vrcholcích a vyhlídkách se zase kochat překrásnými výhledy do krajiny. Nadšení budete, pokud rádi jezdíte na kole – Suchdolem vedou hned dvě cyklostezky.

V místě je skvělá občanská vybavenost – pošta, jesle, dvě mateřské školky, nová Základní škola Mikoláše Alše, knihovna, obchody i restaurace, vyhlášená creperie a sportcentrum. K dalším významným objektům patří rozsáhlý areál České zemědělské univerzity, Brandejsův statek a kaple sv. Václava.

A jak je to s již zmiňovanou dopravou? Do městské části zajíždí autobusové linky 107 (interval 5 min.), 147 (interval 12 min.), 909 (6x za noc), 160 (interval 60 min.), které jezdí od stanice metra Dejvická a železniční stanice Praha-Podbaba. Linka 359 jezdí 1x za hodinu přes zastávku u obchodu Lidl v Horoměřicích k nádraží v Roztokách. Regionální linka 409 má trasu přes Horoměřice (Lidl), Statenice, Lichoceves a Velké Přílepy.

Praha-Suchdol má tak díky své poloze velký potenciál do budoucnosti, přesto si ale bude vždy uchovávat svůj romantický ráz. Je zkrátka pohodovým místem pro rekreaci i trvalé bydlení.
Číslo zakázky: 020-NP07035
Město: Praha 6 - Suchdol
Ulice: Starosuchdolská
Celková plocha: 507 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?