Prodej pozemku, 759 m2, null

10 000 000 czk / za nemovitost
včetně provize RK a právních služebčetně provize RK a právních služeb

Prodej zahrady, 759 m2, Praha

Pozemek vedle Japonské zahrady v botanické zahradě v Troji!
 
Nabízím k prodeji nádherný pozemek, který je součástí botanické zahrady v pražské Troji. Tato půvabná zahrada obklopena rozmanitou vegetací a letitými stromy, je díky své přírodní atmosféře doslova balzámem pro duši.

Položena je hned vedle nové moderní restaurace Botanická na talíři, která je součástí Ornamentální zahrady. Tato venkovní expozice patří k těm nejstarším v botanické zahradě a stala se srdcem a centrem všeho dění.

Samotný pozemek je veden jako rekreační plocha – využívat ho můžete jako odpočinkovou zahradní oázu pro soukromé účely, zahradničit zde, relaxovat a užívat si svůj kousek přírody uprostřed metropole, s možností výstavby menšího zahradního domku.

Z účelu pozemku vyplývají ale také rozmanité možnosti jeho využití k podnikatelským záměrům v oblasti turistického ruchu, rekreačních, naučných či poznávacích aktivit. Vybudovat zde lze například nekryté sportovní či dětské hřiště, skautskou základnu, organizovat tábory pro děti nebo ekologické centrum s možností výstavby menší klubovny a patřičného zázemí.

Další možností je například prodejna květin a suvenýrů nebo sezonní stánek s občerstvením, který by doplňoval zázemí Botanické zahrady. Fantazii se meze nekladou, důležitou podmínkou je zachování významného podílu zeleně a přírodního charakteru území.

Toto místo i jeho přilehlé okolí má nepopsatelnou atmosféru, doporučuji proto osobní prohlídku. Pozemek představuje strategickou investici na oblíbeném místě, kam se za odpočinkem vydávají Pražané i turisté z ČR a celého světa, a tím pádem i jistotu dobře uložených peněz. Osobně vám rád sdělím další podrobnosti a informace k možnostem využití pozemku.
Číslo zakázky: 020-NP08230
Město: Praha
Celková plocha: 759 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?