Prodej pozemku, 420 m2, null

2 490 000 czk / za nemovitost

Prodej zahrady, 420 m2, Praha

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji útulnou přízemní podsklepenou chatku se zahradou o ploše 420 m2 v OV v oblíbené zahrádkářské osadě Na Skalce, situované v klidné a zelené části Prahy 10 - Strašnice.

Zahrádka je ideální pro ty, kteří hledají místo pro relaxaci a únik od městského ruchu, a přitom chtějí zůstat v dosahu všech vymožeností velkoměsta.

Tato oáza klidu a pohody je v uzamčeném prostoru s velmi přátelskou komunitou sousedů, která poskytuje ideální a bezpečné prostředí pro relaxaci a odpočinek. Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy, záhon s rybízem, skalkou a jezírkem. Zde můžete uniknout každodennímu shonu, pěstovat svou vlastní zeleninu i okrasné květiny, a to vše kousek od metra Skalka.
Přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem, což vám umožní zalévat rostliny a udržovat zahradu v perfektním stavu. Zahrada nabízí dostatek místa pro zahradní posezení, grilování nebo relaxaci pod stínícími stromy.

Tento malebný pozemek je snadno dostupný, v pěší dostupnosti je autobusová zastávka s linkou 138, v blízkosti metro Skalka, vlakové nádraží Zahradní město, silnice, což zajišťuje pohodlné cestování a spojení s okolním světem.
Pokud hledáte místo spojující krásu přírody s pohodlím moderního života, tento pozemek je ideální volbou pro vás.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 020-NP09163
Město: Praha
Celková plocha: 420 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martina Zelenková

Zelenková Martina


 
Tel. na makléře:
+420 603 562 960

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?