Prodej pozemku, 1402 m2, Psáry

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 1402 m2, Psáry

Při rychlém jednání je možná dohoda o ceně.

Dovoluji si Vám nabídnout stavební pozemek o výměře 1402 m2 v atraktivní lokalitě jižně od Prahy, v obci Psáry (Dolní Jirčany).
Tento velký, rovinatý pozemek se nachází v oblasti určené pro výstavbu bydlení městského typu, vzhledem k jeho velikosti lze využít například i pro stavbu dvojdomu, více informací lze najít v územním plánu na webových stránkách obce nebo mohu poskytnout na vyžádání.

Nespornou výhodou pozemku je jeho umístění v klidné části obce s plnou občanskou vybaveností (ZŠ, MŠ, pošta, obchody, restaurace...), přitom uprostřed přírody a stále v dojezdové vzdálenosti do Prahy (autem 20 min centrum + BUS PID Metro Budějovická nebo Smíchovské nádraží). Příjemná je rozloha, která nabízí i při maximální zastavitelnosti velkou zahradu. V obci je také spousta možností pro využití volného času (tenisový klub, fotbalový klub, atd.)

Veškeré inženýrské sítě jsou vedeny na hranici pozemku (vodovod, kanalizace, elektřina, plyn), z důvodu aktuální naplněnosti kapacity obce pro kanalizaci je vyjednána výjimka pro umístění jímky. Napojení na kanalizaci bude možné v následujících letech. Pozemek je oplocený, přístup na něj je zajištěn z veřejné komunikace.

Pozemek je v zadní části upraven pro příjemné trávení volného času, je zde jezírko s rybami, skalka, ovocné stromy a prodávající nabízí i ponechání skleníku. Jezírko je vytvořené uměle, přes pozemek neteče žádný potok, nemusíte mít obavy ze záplavy zahrady. Aktuálně je část pozemku využita pro stání zemědělských strojů, ty budou prodávajícím odvezeny a pozemek bude novému majiteli předán ve vyklizeném stavu.
Ráda Vám zodpovím Vaše dotazy a pozemek představím při osobním setkání.
Číslo zakázky: 020-NP06520
Město: Psáry
Celková plocha: 1402 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Kanalizace, Jímka
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Eva Korecká

Korecká Eva


 
Tel. na makléře:
+420 732 351 324

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?