Prodej pozemku, 1027 m2, Pyšely

9 900 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1027 m2, Pyšely

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji poslední volný kompletně zasíťovaný stavební pozemek o výměře 1027 m2 nacházející se v proluce stávající zástavby moderních rodinných domů obce Pyšely s krásným výhledem na jih. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru a optimální velikosti, sousední pozemky mají pěstěné a udržované zahrady s krásnými RD. Celý pozemek je oplocen, s vlastními vjezdovými vraty. Pozemek je územním plánem určen k výstavbě jednoho rodinného domu. Prodávající nabízí potřebnou součinnost pro získání SP. Veškeré sítě (el 230/400V, vodovod, plynovod, splašková kanalizace) jsou dostupné na hranici pozemku. Příjezd a příchod je zajištěn přímo z ulice U Sadu (součástí prodeje je i podíl na pozemku na němž se nachází příjezdová komunikace). Na pozemku byl proveden průzkumný vrt se zjištěním dostatku vody (lze dovybavit na vlastní studnu).
Nedaleko pozemku se nachází jedna z nejvýznamnějších památek v ČR-zámek Konopiště a pro milovníky přírody jsou v blízkosti také hojně zastoupené lesy. Obec Pyšely, nacházející se jen asi 15 km jihovýchodně od okraje Prahy a cca 10 km od Benešova disponuje kompletní infrastrukturou-MŠ, ZŠ, obchody, PID a také vlakovou zastávkou Pyšely vzdálenou pouhých 3,7 km.
Výhodou pro kupujícího je současný stav nemovitosti, kdy nemovitost není zatížena žádnými věcnými právy/břemeny, ani úvěry a majitelem je pouze jediný soukromý vlastník.
Číslo zakázky: 218-NP05657
Město: Pyšely
Celková plocha: 1027 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Horák

Horák Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 776 008 800

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?