Prodej pozemku, 2698 m2, Pyšely

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 2698 m2, Pyšely

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji výjimečně situovaný kompletně zasíťovaný soubor stavebních pozemků o celkové výměře 2698 m2 nacházející se v obci Pyšely s krásným výhledem na jih.

"Dolní" pozemek je rovinatý, s pečlivě udržovaným živým plotem, zahradou se vzrostlými keři a trávníkem, automatickou závlahou. Celý pozemek je oplocen a je určen k výstavbě až dvou samostatných domů. Je připojen na veškeré sítě (el 230/400 V, vodovod, plyn, splašková kanalizace, internet). Má vlastní dostatečně kapacitní vrtanou studnu a systém pro zadržování uchovávání dešťové vody (pro automatickou závlahu zahrady). Pozemek obdélníkového tvaru má příjezd a přístup ze dvou rovnoběžných ulic (ze západu a z východu). Na východní části pozemku je platné SP na výstavbu RD. Ve výstavbě RD lze pokračovat dle platné PD případně upravit dle požadavků kupujícího. Na západní části pozemku je již vybudovaná povolená stavba - plně funkční celoročně obyvatelný objekt o dispozici 3KK s terasou o celkové výměře 81 m2.
Výhodou pro kupujícího je současný stav nemovitosti, kdy nemovitost není zatížena žádnými věcnými právy/břemeny, ani úvěry a navíc ji lze ihned obývat a užívat si krásný výhled směrem na jih, na zámek Konopiště.

"Horní" pozemek je poslední volný kompletně zasíťovaný stavební pozemek o výměře 1027 m2 nacházející se v proluce stávající zástavby moderních rodinných domů obce Pyšely s krásným výhledem na jih. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru a optimální velikosti, sousední pozemky mají pěstěné a udržované zahrady s krásnými RD. Celý pozemek je oplocen, s vlastními vjezdovými vraty. Pozemek je územním plánem určen k výstavbě jednoho rodinného domu. Prodávající nabízí potřebnou součinnost pro získání SP. Veškeré sítě (el 230/400V, vodovod, plynovod, splašková kanalizace) jsou dostupné na hranici pozemku. Příjezd a příchod je zajištěn přímo z ulice U Sadu (součástí prodeje je i podíl na pozemku na němž se nachází příjezdová komunikace). Na pozemku byl proveden průzkumný vrt se zjištěním dostatku vody (lze dovybavit na vlastní studnu).

Obec Pyšely, nacházející se jen asi 15 km jihovýchodně od okraje Prahy a cca 10 km od Benešova disponuje kompletní infrastrukturou-MŠ, ZŠ, obchody, PID a také vlakovou zastávkou Pyšely vzdálenou pouhých 3,7 km. Nedaleko se nachází jedna z nejvýznamnějších památek v ČR-zámek Konopiště a pro milovníky přírody jsou v blízkosti také hojně zastoupené lesy.
Číslo zakázky: 218-NP05665
Město: Pyšely
Celková plocha: 2698 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Studna
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Horák

Horák Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 776 008 800

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?