Prodej pozemku, 600 m2, Račice

1 990 000 czk / za nemovitost
cena včetně provize, právního a hypotéčního servisu

Prodej zahrady, 600 m2, Račice

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek o výměře 600 m2 v obci Račice. Račice leží nad Berounkou uprostřed krásné přírody v CHKO Křivoklátsko. Pozemek se nachází v okrajové části obce transformované v územním plánu pro bydlení venkovského charakteru. Stavbu rodinného domu lze ovšem realizovat pouze za předpokladu udělení výjimky, neboť minimální výměra pozemku v dané oblasti pro stavbu rodinného domu je 2000 m2. Pozemek byl doposud využíván jako zahrada. Na pozemku lze postavit účelovou stavbu, případně je možné parkovat obytný vůz, karavan či jurtu.

Pozemek je zatravněn a kompletně oplocen. Vjezd na něj je z obecní komunikace. Elektřina a obecní vodovod se nachází na hranici pozemku.

Račické okolí je vzhledem ke svým přírodním půvabům umocněným protékající Berounkou hojně vyhledávaným místem k rekreaci a odpočinku. Jejich okolí je vhodné pro turistiku, houbaření nebo rybolov. U Berounky se nachází tábořiště s občerstvením. Díky železniční zastávce na trati Rakovník Beroun je obec ideálním výchozím stanovištěm pro blízké i vzdálenější výlety s řadou kulturních i přírodních památek Křivoklátska.

Pokud hledáte klidné místo pro odpočinek, nebo pro aktivní zahradničení a pěstování vlastních plodin, neměla by Vám tato nabídka uniknout.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře pro sjednání osobní prohlídky.
Číslo zakázky: 023-NP06986
Město: Račice
Celková plocha: 600 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, Silnice
Občanská vybavenost: Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Regal

Regal Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 078 945

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?