Prodej pozemku, 1785 m2, Rajhrad

1 745 000 czk / za nemovitost

Prodej zahrady, 1785 m2, Rajhrad

Exkluzivně nabízíme k prodeji malebnou zahradu s rozlohou 1 785 m2, situovanou v idylickém prostředí Rajhradu.

Tato zahrada je skutečným klenotem - zamilujete si ji na první pohled. Je umístěná v poklidné oblasti pouze krůček od centra Rajhradu, takže si můžete užívat klidu přírody a zároveň být v dosahu všech potřebných služeb. Centrum města je snadno dostupné pěšky, autem nebo vlakem během několika minut.

Zahrada se rozprostírá na pozemku, na němž se nachází malá dřevěná stavba určená pro ukládání nářadí a k relaxaci.

Velkým přínosem je, že dosavadní majitelé zahradu celoživotně pečlivě a láskyplně udržovali. Je tedy domovem pro vzrostlé ovocné stromy, plodné keře a záhony plné zeleniny a bylin. Stačí navázat na jejich práci a budete moci okamžitě sklízet plody jejich péče.

Přímo u zahrady navíc teče řeka, takže o zalévání rozhodně nebude nouze. Máte možnost napojit čerpadlo na stávající rozvod vody, takže i v horkých letních měsících bude Vaše zahrada vzkvétat.

Přístup na zahradu je zajištěn obecní cestou, odkud je to jen kousek do centra Rajhradu, na dálnici nebo do Brna. Pro cyklisty je zde také cyklostezka, která vás rychle a bezpečně dopraví na zahradu. Zhruba po čtvrt hodině jízdy a 7 km se ocitnete u Olympie nebo v Židlochovicích.

Rajhrad je navíc vynikajícím dopravním uzlem, nabízí jak vlakové tak autobusové spojení. Vzdálenost od zahrady k nejbližší autobusové zastávce je pouhých 400 metrů a k vlakovému nádraží to máte 800 metrů.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, která je pravým rájem pro všechny milovníky přírody a zároveň poskytuje všechny výhody městského života.
Číslo zakázky: 193-NP02036
Město: Rajhrad
Celková plocha: 1785 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jakub Hrbáč

Hrbáč Jakub


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 941

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?